Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké sú vaše skúsenosti s liekmi Xanax a Neurol?

celebrita FB

Na druhej strane keď som šťastná, mám robotu a zarábam prachy, vtedy to celé mesiace nemusím dať do huby...

celebrita FB

Ja mám dobré skúsenosti s takými, kde je účinná látka olanzapin :) dobre sa od nich vychrápem, keď som nešťastná, nemám robotu a myšlienky na dlhy mi nedovolia zaspať :)

MIREC30

Moon 1990 prečo sa pýtaš ludí aby ti poradili chod za lekárom,uvidíš ako ťa pochváli že si vysadila lieky,zavreť ťa na oddelenie psychiatrie tam si s tebou poradia aspoň na pol roka.

MIREC30

Zažil som schyzofrenika na vlastnej koži utekaj lebo ťa zabije aj ked mám 186cm a 100kg.Jemu prepne ja ho zmlátim a pôjdem do basy.

MIREC30

Neurol som užíval pohoda z jedného dňa na druhý som prestal užívať ale xanax užívajú ludia ako rivotril schyzofrenici tam niet pomoci.

MIREC30

XANAX vám dá psychiater neurol aj obvodák tak potom xanax kdo užíva tak dovidenia najhorší a najsilnejší liek.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.