Opar na perách a ďalšie problémy

Príspevok v téme: Opar na perách a ďalšie problémy
Hungy

Dobrý deň, mám už asi týždeň problém s herpesom na perách spravil sa mi najprv na dolnej pere potom na hornej potom opäť na dolnej a tak sa to striedalo. Teraz tie čo som mal na začiatku sa už zdajú byť zahojené (je tam chrasta), ale opäť sa mi vyhodil na hornej pere. Mažem si na to už od začiatku herpesin dopujem sa B-komplexom a riboflavinom + Dčka a výťažky z cesnaku do seba tlačím čo to ide. K tomu sa mi ešte spravila jedna vyrážka na stredovej nosovej prepážke z vonka a mám pocit že je to tiež opar. Chcem sa spýtať na nejaké rady že čo ešte by mohlo pomôcť pretože fakt skúšam všetko čo by malo pomôcť len je už viac ako týždeň od celého toho a ked už mám pocit že to bude dobré tak sa mi spraví nový opar.
Ono môj stav je trochu komplikovanejší pretože mám ešte strašne vysušenú sliznicu v nose a tým ako sa mi tvoria sople tak sa len vysušia a usádzajú sa mi z vnútra. Tí čo ste mali niekedy nádchu tak určite viete ako zo silnej nádchy môžete mať aj popraskanú sliznicu v nose a niekedy je to tak vážne že už vám to vyžiera kožu z vonka no a ja mám to isté akurát je to 100x horšie tým, že ono to zaschne a nedá sa dať dole čiže si to musím z nosa vymyť. :( Fakt už nevládzem používam Pamycon a zinkovú masť do nosa a skúšal som predtým aj kalciovu masť ale zlepšenie skoro vôbec nevidím. :(
A aby to nebolo málo tak v oblasti genitálií, no konkrétne pri koreni penisu a trochu vyššie v oblasti podbruška, sa mi spravili také ako keby červené fliačiky. Ono to vyzerá tak že sa mi na ploche cca 1-1,5 cm sama zodrala koža a mám ju takú začervenanú. Prvé také sa mi spravili už asi druhý deň od začiatku oparu ale to je teraz už zahojené a ostala mi potom taká trochu vyschnutá koža. Ale bojím sa toho že som mohol chytiť aj niečo iné. Inač na penise ani žaluďi nemám žiadne vyrážky (vdakabohu).
Dúfam že to nie je dlhé a dostanem od vás nejaké užitočné rady. :)

anka89

ja byt tebou idem k imunologicke a tie herpesy by som riesila s nou aj ja som bola s dcerou a ma pokoj mas slabu imunitu preto tie herpesy a tie vyrazky ries z koznou ale mozno je to teplom