Hmotnosť

metracek

nikaroxy a to si dala tie kila dole len cvicenim alebo aj upravou stravy odpis zaujima ma to ja mam 175cm a 72kg ale mala som aj 68 ale ja som starsia zalezi aj od veku cloveka ked som mala 20 rokov 72kg to neviem si ani predstavit a teraz ich mam a mala som aj viac to som uz schudla dakujem za radu ako dat znova dole kila

nikaroxy

do prdele dobre som sa sekla mam 58kg a nie 68...to uz by bola nadvaha ale v minulosti som mala 70kg pred ty, ako som zacala cvicit a to bol vlastne ten zlom..vaha lreco som sa rozhodla nieco robit...ale to uz je k inej teme :)

nikaroxy

No ja mam 173 tiez a vahu 68 teraz..ale este 5kg musim dat dole v oblasti pasu a stehien a budem spokojna..takze zalezi aj rozlozenie tuku a svalstva,ja napriklad cvicim vela a svalstvo je tazsie ako tuk..tak skor zalezi na rozlozrni a o tom ci je to tuk ci sval

poPotvorka

mna sa pytas Mer ? :))
vraj nie ,ze je to tak akurat ,teda zatial mi okolie nepovedalo ,ze som viac nez chuda :)
aj tvoja vaha je super (160-56kg je fajn) ono zalezi i od kostry a ...takto radit je blbost

Meretseger

To si už viac než chudá, nie? Ja meriam 160 cm a donedávna som mala 56 kg (bolo to iste trochu dosť, ale práve tučná som nebola).