Som na dne

Príspevok v téme: Som na dne
Kiká J

Ahojte volám sa Kristína na Silvestra som spoznala jedného chalana volá sa Lukáš začal ma baliť, no po čase sme aj začali spolu aj chodiť. Ale som zistila že ma po celý čas klamal, že chodil aj za iné dievčatá. Tak sme sa rozišli. Potom už my ani nevolal tak ani som naňho tak nemyslela. Ale raz večer my volal či náhodou nejdem s nim von tak som išla. Začali sme zas. Ale zas ma klamal. Raz prišiel za mnou jeho brat a my všetko povedal keď so mnou on chodil tak ma klamal chodil za jednou do Vranova. A my povedal ešte že išli raz na chatu a vraj sa vyspal s vydatou ženou. Bolo to pre mňa koniec všetkého už som nič nechcela mať spoločne ani som už nič nemala. Ale raz moja spolužiačka mu napísala aká som tak my napísal že aj ja som ho klamala..Ale spolužiačka my už rozbila druhý vzťah, som myslela že už nemám čo robiť tu na tom svete. Včera som bola na diskotéke a som mu zavolala či ma náhodou neodvezie domou povedal áno ale povedal že ide za Klaudiou za mojou spolužiačkou ja som na diskotéke len plakala! Prišiel po mňa jeho brat a ma odviezol domou. A dnes my ide volať a sa chcel ospravedlniť. Vždy myslím naňho bolí ma to že nie som s nim čo mam robiť? Poradte my ? On ma 24 a ja 16

chalice

Ach, dievca, riesis tu vztahy ako keby si mala 25 rokov. Vraj "som na dne". Vies kedy by si bola na dne. Keby si nemala co do ust, nemala by si kde byvat a co si obliect, keby ti tvoji rodicia umreli ci opustili ta, vtedy by si mala pravo byt na dne. Ale byt na dne kvoli nejakemu chalanovi co chodi s viacerymi naraz. Kasli nanho, zavolaj si kamaratky a chodte si zahrat volejbal alebo basketbal.

whiteamerica

hmm takze vidim ze 16tky je dobre namotavat?
tie maju lepsie rozvinutu emocnu inteligenciu ako tie "starsie" tj 20+?
je tu nejaka 16tka volna? :D

JaaaJaaa

viem, najľahšie je napísať zabudni naňho, kašli naňho..aj ja by som ti to najradšej napísala, ale viem že to nieje také ľahké ako to len napísať..ja som zažila tiež podobné veci, neraz som sa zaľúbila nesprávne, ono je pravda, že čas to vyliečo, lenže to môže trvať aj roky, niekedy pár dní, niekedy mesiace, umnňa je to pomaly rok čo som zaľúbená do staršieho chlapa má 22 ja 16 a som z toho tiež už na dne a mám to aj horšie keďže sa už nikdy neuvidíme..skúšam proste nemyslieť naňho a ísť niekam a tak..Najlepšie by bolo keby si chodievala von v spoločnosti chalanov, možno by si si našla niekoho a tak by si zabudla na tohto, čo ti len ubližuje tým, že ťa vždy klame..Tak život je krutý, mám to aj ja overené v tomto smere, ale ver, že nestojí za toľko sĺz

whiteamerica

keby bol k tebe uprimny, dopadol by este horsie :D
stsavim sa ze mu nejaka tvoja kolegyna zlomila srdce, takze nadavat mozes akurat tak jej :)
ktovie s kolkymi si chodila aj ty naraz, i ked v tvojom veku je to skor neksusenost
VITAJ V REALITE :D

chytavanoha

cim skor na neho zabudnes, tym lepsie.
zrus si jeho cislo, definitivne ukonci akykolvek kontakt a venuj sa veku primeranym zabavam.