Zo sexu a ostatného nič nemám

Príspevok v téme: Zo sexu a ostatného nič nemám
XxX3366

Ahoj mam 18 a mám asi problém uvolniť sa alebo ja neviem ako to nazvať . Už mám 2 vzťah a stále je to také isté ako aj s tým 1 ja neviem ja vôbec nič nemám zo sexu , prstovania, jazyk , skúšala som už aj veľa polôh pri sexe a nič som už hotová tvá to už asi 3 rok ja nečakám mega orgazmus ale chcem sa na ten sex tešiť chcem ho prežiť už ma to naozaj hnevá ako to je :/ dake rady ?

xxxx

ak ti ide len o tvoje sexuálne uspokojenie a nie o lásku, nečudujem sa. Je to len tvoj sexuálny partner (ktorý ti má poslúžiť) alebo ho aj miluješ (teda miluješ jeho dušu, jeho povahu, to aký je)? Ak je to prvý prípad, aj keby si z toho sexu niečo mala, neurobilo by ťa to skutočne šťastnou, stále by ti niečo chýbalo. Máš aj dušu a tá si pýta svoje ...

bobe

s takymto pristupom :)

experimentuj, skusaj co ta bavi, a vyslovene co ti robi dobre.

mozno ti len treba inu sitaciu, napr. v praci, v skole, v lese..

zakladom bude to ze prides sama co mas rada, prides nato skusanim - ci uz sama zo sebou, alebo s partnermi...

XxX3366

No možno je to tak :) ale ja som už aj toto skúšala mna to nevzrušovalo ked som to sama skúšala toto mi dáko nesadlo :( ale ja som už skoro všetko skúšala a stále je to celé zle a už ma to sere nenormálne lebo každá moja kamarátka hovorí len o tom ako si to užila a čo bolo top a celé ma to už dáko dobehlo a začalo trapiť

bobe

rady su asi take ze mas neschopnych partnerov...

takze skus dakoho ineho...
ine miesta...
pripadne 2pohare vina pred.