Môj príbeh - moje najmilšie

Príspevok v téme: Môj príbeh - moje najmilšie
BAc

Ahojte.

Chcem vás dopredu poprosiť o to, aby ste sa zdržali hlúpych komentárov, verte mi - mala som ich už dosť. :(
Ide o moje zvieratká. Jednoducho mám rada každé jedno zvieratko, tak si viete predstaviť, ako mám rada tie svoje a ako ich strata veľmi bolí... popravde... pred vyše rokom mi zmizol kocúrik... pred 4. mesiacmi zase mačička... tej istej farby... kocúrik mal 5... mačička 1... ľúbila som ich,ľúbim, aj ľúbiť budem.. :(:(:( nikdy sa ich telíčka nenašli, aj si snažím nahovoriť,že sú ešte nažive..ale... prečo by sa inak nevrátili? :( Hľadali sme ich-nenašli sme nič.:/ jedna moja kamarátka mi hovorila,že u nej sa zdržiavajú presne mačičky podľa môjho popisu. tak som tam našla 5. ročného kocúrka.. ale malú cicu nikde... kocúrik pár krát u nás prebehol, neviem .. :( Cica môže mať niekde mačiatka, ale neviem iste.. :( Niekedy mam pocit, že sú tu,že sú stále pri mne .:) :/(
Neviem,čo mám robiť ani aká je pravdepodobnosť, že sú ešte naživo.. len som chcela nejaké skúsenosti asi so stratou zvieratiek a s ich nájdením.. u cicky sú to 3 mes. , budú 4. :(((( som z toho veľmi smutná, mám dom a ešte jednu krásnu mačičku..:-) ,ktorá je maminkou tej ryšavej cicky... bohužiaľ, kocúrik kastrovaný nebol, chodieval preč,ale vždy sa vrátil..:( Asi som sa potrebovala len vyrozprávať..ďakujem ...

dihgvj

to je uplne normálne, ak su mačky pri dome volne pustene, odíjdu a niekedy prídu naspäť my máme mačky asi 15 rokov a takto sme prišli už asi o 4 mačky ( 90% kocúry)

Deria

Naja, ak to bude vela, skus s nimi jednat o cene, ved je to najdena macicka, nie tvoja. V podstate je vet povinny osetrit zviera z ulice. Niektori to robia zdarma. Ja som tu zaniesla k vetovi uz niekolko holubov, ktore som nasla chore vonku, aj jezka a nikdy som neplatila. Pravdupovediac som sa ani na cenu nepytala.:) Povedala som, co sa stalo, opytala som sa, ci zvieratko mozem nechat u nich, ze potrebuje pomoc, odovzdala som ho a odisla. Neskor som sa pravdaze informovala, ako sa ma.

Naja85

:). Male zacalo papat-zcasti samo a scasti pomocou striekacky. Ale este zostava na klinike. Zajtra ho vsak mozno uz budem moct zobrat domov. Uz sa tesim na ten ucet:D. Ale hlavne, ze drobec zije. Aj som sa zabudla spytat, ci to je kocurik alebo macicka.

Naja85

Bola som ho pozriet-vyprazdnuje sa, ale nechce papat, len lezi so zavretymi ockami. Daju mu infuzku a bude sa cakat, ci sa do vecera rozpapa alebo nie. Vecer bud tam este skocim alebo zavolam, ci to ma dalej zmysel. Nevyzera to velmi dobre.

Deria

Chudatko maciatko, malo stastie, ze si ho nasla ty. Nemas potuchy, co sa mu mohlo stat? Nemalo ziadne vonkajsie zranenie? Mozno len vycerpanost a hlad? Drzim palce, nech sa z toho rychlo dostane! Daj nam vediet!

Naja85

Dnes som nasla u nas pri chate v zahradkarskej oblasti maca, asi do 1 mesiaca-lezalo bez pohybu na dlazdiciach. Uz som si myslela, ze je mrtve, ale prebralo sa mi s velkym narekom na rukach. Teraz je u veterinara na klinike, ktovie, ci zajtra este bude zit. A este pred vyse tyzdnom ho jeho mama doniesla k nam-skackalo, bolo zvedave, nebalo sa nas ani nasho psa a o par dni zas preniesla inam, asi o par zahrad dalej a az do dnes som ho nevidela. Este rano sa bol moj otec pozriet na zahradu a maca tam nebolo a vecer uz hej-ako keby jeho matka vedela, ze prideme a doniesla ho zas k nam. Dufam, ze drobcek prezije.

PS: Pri kazdom zvierat si poviem, ze budem neosobna, nebudem sa vcitovat a zas je to tu-od najdenia macata myslim len nanho. Ak to bude kocurik, mam prenho uz aj vymyslene meno-Mino. Je cierne s malom bielou bodkou na hrudi.

POpotvorka

Deria ahoj, snazila som sa poukazat aj na realitu a blaznovstva www.aktuality.sk a teraz novy zakon zas umozni polovnikom strielat nasich milacikov. BAc mozem ti podarovat maciatko, ahoj.