Tolerovali by ste to?

Príspevok v téme: Tolerovali by ste to?
Dendži

Ahojte, mám toľko vecí, pre ktoré neviem spávať a ktoré ma strašne hnevajú už veľmi dlho. Som s priateľom 2 roky aj 3 mesiace. Som žiarlivá, ja viem. Ale nemyslím si, že som žiarlivá neprávom. Boli sme na kupalisku, pred nami stála jedna kočka. Pozeral si jej na zadok, pričom som stála vedľa neho ! Na pokeci si vypisuje POTAJOMKY s inými dievčatami ! Všetko mi zatajuje ! Vymazáva si konverzácie. Klame mi. Ja viem, že mi budete radiť, aby som sa ne neho vykašlala, ale ja to proste urobiť neviem. Na tom kupalisku sme boli s jeho kamarátom. Jeho kamarát ho začal drgať a mrkať ne NEHO, lebo išli iné BABY ! Som z toho už zúfala. Vôbec ma nechápe. Vôbec nechápe ako sa cítim ja ! Ponižuje ma to ! Načo je teda so mnou, keď potrebuje robiť toto? Toľko krát som ho s plačom prosila, nech mi to nerobi, nikdy ma nepočuval. :(
Neviem či mu môžem ešte dôverovať, ja viem, že náš vzťah je už uplne pokazený. Ale ja sa aj tak ešte snažím. Ale na to treba asi dvoch. :( ..

eddings

Jedulka> ty si tu jedina co ma rozum a diva sa na to triezvo :)

Dendži> Pohlad chlapa - ja si myslim ze ty v tom vztahu stastna a spokojna nebudes nikdy. Ak vobec v nejakom vztahu ten stav dosiahnes...
ostatni pisu len aky je on hrozny, ale pritom ty mu sliedis v poste, v pocitaci, sledujes kam sa pozera na ulici...potom mu robis sceny, places...ani sa necudujem ze po nejakom case to zacne liezt na nervy a podla mna ti to uz robi na truc. Vyzera to akoby si sa bud vyzivala v ulohe obete (inac by sa uz davno vazne porozpravali a pripadne rozisli ak by neprisla zmena) alebo si chorobne ziarliva (co aj sama priznavas), najpravdepodobnejsie kombinacia obidvoch uvedenych veci.

WildWind> ano poradila si detinsky, presne ako pises. Priserne rady - urob mu to iste, pohroz mu...myslel som ze toto funguje vo vztahoch nastastie tak max. do 16 rokov... :)
Hlavne nech sa tymto neriadi, inac ho bud spolahlivo odozenie alebo si pos..e vztah este viac

Fleur-de-lis

keď má 21 tak až taká prekvapená nie som.
Ale nie, no nerozumiem prečo sa s ním nechceš rozísť. Trápiš sa a máš dôvod. Ja som sa tiež pre veľa vecí natrápila, ale k rozchodu to neviedlo, lebo tie problémy existovali len v mojej mysli, prípadne tam boli niekoľko krát znásobené. Napriek kadejakým pocitom mi rozum vravel, že to nie je skutočné a vedela som, že rozchod nie je riešenie, ale že musím trošku popracovať na sebe.
Ale nerozumiem prečo sa dievča nevie rozísť, keď sa priateľ naozaj správa zle.
Teda ono to bude nejak súvisieť s tvojimi problémami, možno sebavedomím, úcty a prijatie sebe samej. Ak sa nevieš rozísť tak sa skús zamerať na svoju osobnosť. Lebo neverím, že keby si bola sebavedomou a vyrovnanou osobou, že by si aj potom "znášala" to jeho správanie.

napochybach

ja nemozem posudit extra,ja ani velmi nemozem v oblast vztahov radit,lebo mne ten moj prinasa skor len trapenie uz velmi dlho...ale ..neviem,ja som toto nikdy nezazila,ze by sa chlapec otacal za inymi suknami,ved ked ta miluje,tak miluje,si pre neho naj,moze sa normalne pozriet ,to robi aj ten moj,ale len tak normálne ,nie ze by oci isiel nechat na niekom..to nie ..ale ani to niekedy...skor len letmy okamih sa pozrie....on nie je na take ..ale ved to taki nadrzanci robia hentake niečo,nie ?ci sa mylim?

Simonella

Dendzi - myslela som si, ze to tak dopadne :D ja mam tiez 20, moj je sice od tvojho o par rokov starsi ale je takisto kvalitne nevybureny! pritom je to dospely chlap co by uz mohol mat rodinu a hlavne rozum.. mame ine problemy ako vy, moj je hlavne nezodpovedny, prvoradí su kamarati, futbal, pivo.....
viem ako sa citis, ze proste uvedomujes si ze to tak dalej nejde, ved mas hrdost , ale na druhej strane ho lubis, a ked uz dojde na lamanie chleba tak sa neda ukoncit :/ podlla mna 21 je este nizky vek na to aby bol vybureny... vacsinou chlapov je uz OK mozno tak v 25-ke by som povedala :D ze su zrelejsi, kludnejsi..ale tak neviem..samozrejme, kazdy je iny..

Marilynka

No tu ti ine neostava len samu seba zastat pred nim aby nemal pocit ze sa nechas ponizovat, nema pred tebou ziadnu uctu..

to je jednoduche...ty ho nemas o to prosit, to si kde videla???

prosit priatela aby ta neponizoval na verejnosti a neklamal ze s nikym nepise a podobne???

proste priamo, nezelas si to a hotovo a ak mu je to prednejsie oukej, nech to ma ale tym padom je medzi vami koniec...

alebo ostan prinom a nechas sa ponizovat a pros ho nadalej aby tie veci nerobil... este viac si bude dovolovat lebo si makka...nechas sa manipulovat...v podstate on vie ako na teba... ma ta precitanu a vie na co zaberes...a v com nie si silna..ale labilna...

zacni byt ostra a viac sebavedoma...
na kupalisku zacni byt hviezdou ty.. nech po tebe kukaju...usmievaj sa a nesed tam niekde oduta...zabavaj sa s inymi chlapmi...ukaz mu ze nie je jediny... a hned zacne mat pocit ohrezenia...nech vie ze co znamena ta jeho tupost co ma..

lilyianka

a keď je o rok starší od teba, tak sa chová na max. 14 rokov ..ty si rozumná baba, sama vieš,o a vidíš ako sa k tebe správa, že nie je správne, ak ho poprosíš aby niečo nerobil a on ti aj tak robí naprieky ..tomuto človeku podľa mňa nestojíš za nič, robí si s tebou čo chce, lebo vie, že si to k tebe môže dovoliť ..... a prečo sa správa ako vymenený, keď už príde k najhoršiemu? no tak to bohužial vždy býva, lebo mu horí pod zadkom ...ALE ako sama dobre vieš, je to tak len chvíľu a potom sa to dostane zase do starých koľají ...čiže ak by mu tak strašne na tebe záležalo, nebol by taký len určitú dobu, ale snažil by sa stále ...

neskusena

Dendži, vyzera byt nevybureny.
Zacal asi vztah velmi skoro a nemal moznost sa vyburit. A to je to, co pride casom.
Nemylsim ze vam to vydrzi, pretoze bude chciet skusat daco ine, ako kazdy chlap. Teda ak ho daco neudrie do hlavy. A jasne, moze to potom lutovat kolko bude chciet, ze taku babu ako ty nenajde. Ale teraz si to neuvedomuje.
Preto je najlepsie zacat vztah aspon po 20tke a dovtedy sa vyburit.

jedulka

před mnoha lety, když jsem svého milého stále a dokola otravovala tím aby mi řekl co cítí jak to vidí atd atp mi najednou odsekl:Když se bojíš nechoď do lesa :-)
tím je řečeno vše, když se nad tím kdokoli zamyslí:-)