Som zmetená ..

Príspevok v téme: Som zmetená ..
Lusi123

už dlhšiu dobu poznam jedneho chalana... Spoznala som ho pomocou kamaratov a potom sme sa este par krat stretli na party ... No kamosi mi vravia ze je strasny suknickar a ze stale len klame ... No ja neviem ci mam tomu verit..pretoze ked som snim je kumne strasne dobry a nezny ... A vzdy ked som snim tak akoby ostatni neexistovali... No ked som bez neho tak stale nanho myslim .... A vzdy ked pocujem piesen ktoru obidvaja milujeme tak si spomeniem na neho a tie chvile snim ... Viem je to blbe len neda mi to pretoze mi ho vsetko pripomina uz ani nedovolim ziadnemu chalanovi aby sa ma dotykal .... Nikdy som taka nebola ..neviem co sa somnou deje :O

Sofi123

nemozem za nim chodit ... Byva dost daleko :O a mam dost vazny dovod nechodit do dediny kde byva :O ale moji kamosi mi aj klamu ... Nato som prisla sama .. Pretoze davnejsie som nieco mala s ich kamaratom a teraz mi vycitaju ze som mu ublizila ..a pripada mi to ako forma ktorou sa mi chcu zato akoby pomstit ...

ewelína.

nuž čo napísať...čo oko nevidí, srdce nebolí..

ale kamaráti ho asi poznajú, vedia čo je zač, inak by ťa nevarovali. Si zamilovaná, všetko vidíš ružovo :)

Proste ho pár krát večer prekvap a vycestuj za ním :)

Sofi123

ale ked snim je to tazke ... Byva daleko a vidame sa dost malo .. :O mali sme raz aj mensiu vymenu nazorov ale hned sme sa udobrili .... A nikdy neviem ci nieje nahodou s inou... Pretoze uz aj kamosi mi onom hovoria nepekne ... Oni proste nechcu aby som bola snim ... :o ale nechcem ich stratit no ani jeho

lilyianka

čo by sa dialo,proste si sa do neho zaľúbila .. veď to s ním skús, nikde nie je napísané, že je naozaj sukničkár a klamár ...