Ako by ste sa zachovali

Príspevok v téme: Ako by ste sa zachovali
pupapupa

Ahojte, par krat som pisala na toto forum. Muz ma podvadzal, nezil so mnou pol roka, pred dvomi tyzdnami sa nastahoval a ja som ho prijala. Odpustila som, ale vcera pisal tej svojejzevraj byvalej frajerke sms,ze mu na mne nezalezi, robi to len pre dieta. Ked som to nasla, tak som sa ho pytala co to ma znamenat. Povedal, ze som prehnane ziarliva a ze nemoze jej napisat, ze mu na mne zalezi. Ale necitim to tak, za cely den sa neozve, sice chodíme spolu na vylety,ale ziadna pozornost, nic..... Trapim sa, ale on ma presvedcuje, ze chce byt s nami....o co mu ide?? Neviem. Nemozem sa s nim rozpravat o tom, lebo sa hned nastve.... No uplne celé zle...

Agnes998

pupapupa: asi mas pravdu ze chce hrat na dve strany, mat manzelku a dieta - istotu a aj milenku k tomu. Oboje mu nieco dava, kazde nieco ine a ani jedneho sa nechce vzdat. Samozrejme ze milenke musi tvrdit ze je s tebou len kvoli dietatu, inak by ho opustila. Musi ju udrzovat v cakacej faze, ked ona bude stale cakat na to ze vas naozaj opusti a ona ho bude mat len pre seba. To, ako sa chova k tebe svedci len o tom, ze k tebe nema ani stipinku ucty, nevazi si ta, si pre neho len nejaka krava. Zrejme je presvedceny, ze mu odpustis uplne vsetko a preto sa k tebe moze chovat jak k poslednej spine.

Agnes998

On je s tebou asi fakt len kvoli dietati, alebo ma z toho aj sam nejake profity na ktore si zvykol a nechce sa ich vzdat. V kazdom pripade teba nelubi a nevazi si ta. Vy uz nemate vztah, vy len byvate vedla seba. Sama sa zamysli nad tym, ci ti to takto vyhovuje, ci tie profity co z neho mas ti stoja za to nechat ho s vami byvat. Ale ja myslim, ze lepsie je skoncit s minulostou a pohladat si iny vztah, preco sa dobrovolne vzdavat toho, byt este niekedy milovana. Na tvojom mieste by som mu pobalila kufre a nech si ide tam kde bol doteraz.

pupapupa

Som naivná, tvrdí mi, ze chce byt s nami, s rodinou,ale necitim to tak. Stále mam pocit, ze chce hrat na dve strany. Vcera som ho poslala kade lahsie, povedala som mu nech vypadne, on ze chce byt s nami a musim mu doverovat. Ale ako??? Ako mu veriť.....

Pauli000

Podviedol ťa raz urobí to aj ďalší krát, je len veľmi málo chlapov, ktorí to neurobia aj druhý krát. Mne to príde tak, že si z teba robí dobry deň. Keby som bola na tvojom mieste určite by som ho nenechala bývať so mnou. Chceš byť aj ty raz šťastná a určite máš na to aby si mala dobrého chlapa, ktorý ťa bude milovať a rešpektovať.

Maoam

a este by som zacala nad sebou rozmyslat, preco davam sance takemu mamlasovi a preco takemu odpustam

ak si dala sancu a odpustila iba raz, to este pochopim, ale ak opakovane, tak zacni nad sebou fakt premyslat, lebo je to aj tvoja 'vina' - teda zodpovednost, co si dovolila

kazdy pochopi, ze to nie je jednoduche, ale ... chces takto zit aj nadalej? snad nie, chces byt raz aj stastnejsia, mat sa lepsie, nezazivat taketo ponizovania, podvadzania, klamstva a podrazy, nie?

cize je to vlastne cele o TEBE

ak su v hre deti, majetok atd. -poriesit sudnou cestou

a mozno casom, ked sa sama vnutorne zmenis, stretnes aj niekoho normalneho, ale bude to chciet TVOJU vnutornu zmenu