Alkalická strava

kajuska33

Telo sa nemusí stravovať len alkalicky, môže zjesť aj kyslú potravu len k nej sa musí vyvážiť aj niečo zásadité. Mne pomáha bu´d Soda bikarbóna po každom takomto jedle ale prípravky ktoré dopĺńajú do tela zásady. Pre viac info píšte homzova.karina@gmail.com

eddings

A kde si tu knizku videla? A odkial su vedci ktori ju pisali? Lebo ak si ju necitala, tak veris nejakemu clanocku v casopise alebo na internete ;)
A prestan uz s kecmi o tom, ze sa niekto citi lepsie ked odporuje tvojim teoriam a udajnym skusenostiam ktore ti nemoze nikto potvrdit ale ani vyvratit. Ver mi, ludia mozu mat aj inu motivaciu ako liecit si ego na niekom tak bezvyznamnom ako je diskuter na anonymnom internetovom fore.
Uz staroveki mudrci vedeli, ze len kto sa pyta, ten sa nieco dozvie...
Chapal by som keby si verila veciam ktore nikto nedokazal a nedokaze, ale nechapem vieru v nieco, co niekde precita od bohvieakeho zdroja

GoFruit

Ovecka ty ma uz fakt nebavis, ja sa tu vobec nehadam a nezaujima ma ci vies o tom viac ako ja alebo oopacne. Daj si pohov. Ja som nikoho na nic nenahovarala, mal by si si to este raz precitat, ja som to len spomenula a to je rozdiel, aspon pre mna.
VIes medzi nami je ten rozdiel ze ty veris iba veciam ktore ti niekto iny dokaze a povie ze existuju a ja verim aj takym ktore mi vedci nedokazu. ty si sa mi snazil dokazat, ze to neexistuje lebo to nikto nedokazal tak ok, naco sa dalej o tom bavit? Ja nemam potrebu sa hadat a dokazovat ti nieco a ty to proste nechces prijat a rypes do mna.

0vecka

2 GoFruit ak by som od teba pocul nejaky relevantny argument tak by som sa zamyslel a zacal sa zaujmat. Takze ludia co nadvezuju na vyskumy a zaoberaju sa tym pomaly cely zivot vedia o tom menej ako ty?, ktora proste ma pocit ze je to tak. Problem je ze ty to nevies nijako podlozit a nahovaras inych. To je ten problem.

GoFruit

Ovecka ty si ale nepochopil jednu vec, ja som ti napisala, ze sa o tom nechcem bavit. Proste na tuto debatu sa necitim, nie preto, ze ty mi budes odporovat, to mne je jedno, ja nepotrebujem dakeho vedca aby mi zdovodnil niektore veci s ktorymi hlavne mam skusenosti a viem ze je to inak ako mi on bude tvrdit. Teraz nehovorim o fyzikalnych zakonoch. Ale napr vezmi si jedlo. Stale sa objavuju nove latky v ovoci a zelenine a ja mam verit dakemu vedcovi ze on uz teraz vie vsetko a vie ze kolko ktoreho vitaminu mam denne prijat? Ved to nikto nemoze vediet lebo to zavisi od toho ako sa clovek stravuje. Ale nechcem tu zachadzat do blbosti.
Proste na temu vibracii sa nechcem bavit lebo sama som len v zaciatkoch. A nemam najmensiu potrebu tebe a ani nikomu inemu nic dokazovat. Pre mna je to strata casu a hlavne ked viem z tvojho postoja ze je voci tomu negativny a zamietavy, tak naco tu mam vypisovat arie a hadat sa s tebou. presne tomu som sa chcela vyhnut. Pre mna je to uzavrete, ak mas zaujem dozvediet sa o vibraciach viac daj do vyhladavaca: how to raise your vibrations
pekny den

0vecka

2 GoFruit ja som sa normalne pytal ze odkial to ma a ze chcem konkretne studie, lebo podobne veci som uz pocul kade tade. Odpoved na to bola cinska studia ktora sa dotykala temy len okrajovo a potom prisli do toho virbacie. Akoze okej veris na taketo fyzikalne nepodlozene veci ale tvoja reakcia na to ked sa zacnem pytat hovori podla mna o tom ze sama si to nevies zdovodnit veris tomu ale skratka ta stve ked ti do toho niekto keca.

Ja som raz stretol typka v posilovni ktory si kupil naramok za 50 EUR a ze to pridava silu a aj rastliny v blizkosti rastu rychlejsie ze to skusal a fungue to. A podobne reagoval ked som mu povedal ze zasadime dve rovnake rastliny vedla seba a k jednej dame naramok a ak bude rast rychlejsie tak mu dam 100 EUR a dockal som sa podobnej odpovedi.

Akoze ver si comu chces ale vzdy ked budem vidiet alebo pocut ako niekto podobne veci siri tak sa do toho vzdy zapojim a je mi jedno ci mi daju banan.

GoFruit

ovecka prepac ale ja si zas nepredstavujem niekoho kto sa normalne zaujima o veci tak aky si ty, cely cas si tu mal posmesne prispevky a rypal si. preto som sa s tebou o tom odmietla bavit

GoFruit

ach eddings, vidno ze nevies o com tocis. Cinska studia je kniha a jej autori su vedci a aky zdroj oni ako este maju citovat???????? Ved tu studiu napisali sami a robili ju tusim 6 rokov, ale mozno sa mylim, mozno az 12.
Ty si mi tu zacal vypravat o zvieratach a cine a tak co som si mala mysliet, ze to si len tak do vetra pises????
Ja mam osobnych skusenosti vela, presla som si viacerymi stravovacimi smermi. ALe na to aby som niekomu pomohla musim predsa vidiet a vediet ako on v tomto konkretnom pripade sa stravuje, aby som vedela, kde robi chybu pripadne. Preboha ved hadam tu nebudem radit do vetra vseobecne kecy si vie kazdy precitat na nete a v knihach. Ja som myslela ze brca chcela osobnu pomoc. Tak o co ti sakra ide? No dobre zarypal si si tak hadam ti je uz lepsie. prajem ti zo srdca krasny den a hlavne vela usmevu a lasky v srdci aby si ju mohol rozdavat dalsim