Antikoncepcia na 24 hodin

Stainless

Radsej so sexom ani daktori nezacinajte a prestudujte si nejake weby o antikoncepcii alebo sa pytajte svojho doktora, lebo z toho, co podaktori pisete stavaju vlasy dupkom.
To, co podaktore chcete,je asi toto: wanda.atlas.sk!
len ucinnost nieje=istote. Clanok je malo podrobny.

macik

mam taky problem pomozte mi.....mala som nechraneny sex ale neberiem tabletky a po sexe sa neumyl a vlozil ho znovu do mna....mozem byt tehotna?

ischia

BRALA SOM ANTIKONCEPCNE TABLETKY VYSADILA SOM ICH A TERAZ TO CHCEME ROBIT NA PLNO SU NIEJAKE TABLETKY NA JEDNO POUZITIE PRED STYKOM

monika1111111111

tak sissi ma pravdu,kocky davajte si velky pozor..ja som bola v zahranici a musela som uzit nieco podobne postinoru/znasilnili ma/a rozhadzalo mi to cely system

sisi55

Ked si zobrala Postinor je uplne normalne ze ti to meska. Mne potom meskali dva tyzdne. A odporucala by som to brat iba v naozaj nutnom pripade...a vonkoncom sa nespoliehat na to ze nieco take mozem pouzit tak naco sa strachovat. Je to dost velka chcemia a nie je dobre si s tym zamorovat organizmus len tak. Stoja 400 korun a musi ich predpisat lekar. Ja osobne som s receptom dostala aj prednasku o tom ze si mam davat pozor a v dnesnej dobe je uz vela prostriedkov ako takejto situacii predist. Fakt to nie je sranda brat takuto chemiu.

dudrosko

no ja som sa pošmykla s priateľom a v piatok som brala postinor a nejako v nedeľu som mala dostať krámy ale nevišlo.. čo vy na to??

jankap1

čaute baby....chcem sa spýtať niektorej z vás na Postinor...je naozaj zaručené, že po jeho užití žena neotehotnie? včera sa nám stala malá nehoda.ja som musela teraz vysadiť antikoncepčné..nejak sme na to pozabudli...