Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia na 24 hodin

Stainless

Radsej so sexom ani daktori nezacinajte a prestudujte si nejake weby o antikoncepcii alebo sa pytajte svojho doktora, lebo z toho, co podaktori pisete stavaju vlasy dupkom.
To, co podaktore chcete,je asi toto: wanda.atlas.sk!
len ucinnost nieje=istote. Clanok je malo podrobny.

macik

mam taky problem pomozte mi.....mala som nechraneny sex ale neberiem tabletky a po sexe sa neumyl a vlozil ho znovu do mna....mozem byt tehotna?

ischia

BRALA SOM ANTIKONCEPCNE TABLETKY VYSADILA SOM ICH A TERAZ TO CHCEME ROBIT NA PLNO SU NIEJAKE TABLETKY NA JEDNO POUZITIE PRED STYKOM

monika1111111111

tak sissi ma pravdu,kocky davajte si velky pozor..ja som bola v zahranici a musela som uzit nieco podobne postinoru/znasilnili ma/a rozhadzalo mi to cely system

sisi55

Ked si zobrala Postinor je uplne normalne ze ti to meska. Mne potom meskali dva tyzdne. A odporucala by som to brat iba v naozaj nutnom pripade...a vonkoncom sa nespoliehat na to ze nieco take mozem pouzit tak naco sa strachovat. Je to dost velka chcemia a nie je dobre si s tym zamorovat organizmus len tak. Stoja 400 korun a musi ich predpisat lekar. Ja osobne som s receptom dostala aj prednasku o tom ze si mam davat pozor a v dnesnej dobe je uz vela prostriedkov ako takejto situacii predist. Fakt to nie je sranda brat takuto chemiu.

dudrosko

no ja som sa pošmykla s priateľom a v piatok som brala postinor a nejako v nedeľu som mala dostať krámy ale nevišlo.. čo vy na to??

jankap1

čaute baby....chcem sa spýtať niektorej z vás na Postinor...je naozaj zaručené, že po jeho užití žena neotehotnie? včera sa nám stala malá nehoda.ja som musela teraz vysadiť antikoncepčné..nejak sme na to pozabudli...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.