Prečo sa chlap stane gynekologom?

Mataska

ze preco? no lebo zadarmo a bez pocitu ze kona neveru sa moze divat aj s povolenim manzelky na cudie pindule a omakavat ich z vonka a z vnutra. Ktory chlap by to nechcel robit. ine je ak ma vysetrit ciganku alebo staru babu. :D
Gynekololovia to maju radi preto to studovali kazdy den maju inu len neviem ako ovladaju to aby sa im pritom nepostavil to ma zaujima fakt ako sa dokazu ovladat ked im na koze lezi pekna baba. :D

isabella

podla mna ked uz sa dali na medinu, tak s "nechutnostami" typu krv, choroby, pitvy a pod musia ratat vo vseobecnosti, no a taki porodnici v porodniciach maju nahodou krasnu aj ked komplikovanu pracu, je na nich sice velka zodpovednost a mozno je to casom uz aj rutina, ale ma to svoje caro...
ja keby sa hrabem na medinu, tak by som sa asi tiez vydala tymto smerom, pripadne pediatria alebo neonatologia skor, mna zase fascinuje zrodenie az po porod a toho maju gynekologovia v ambulanciach najviac by som povedala :-)

yw

Ako sa hovorí, gynekologovia muži sú viac citlivejší ako gynekologičky ženy. Preto vela žien preferuje gynekologov.

rhea

no tak to neviem ci je to kvoli poteseniu.... jeden medik mi vravel, ze je to celkom nechutne.. ved tam sa stretava s chorobami, problemami, sak nebudem to tu menovat...a nechodia tam len mlade cicusky na preventivky, takze asi tak...mozno ja by som sa skor bala, ci toho doktora potom moze nieco fascinovat doma, i ked chapem, ze doma to musi byt iny level oproti tomu, co ma v ordinacii..ale aj tak , to musi mat rutinu, ked to vidi kazdy den :)

laurora

No na Slovensku je to dobre platena praca jedine v sukromnej amblulancii. A najcastejsie je pozicia gynekolog obsadena nie kvoli fascinacii noveho ludskeho zivota alebo kvoli poteseniu :D ale skor pocas atestacie je vystudovany medik vobec rad, ze ma stastie na nejaku lepsiu prax, ze nemusi zostat na geriatrii alebo chirurgii. Uz len kvoli tomu, ze ti najlepsi medici a ti co maju znamosti si mozu vybrat oblast v ktorej chcu posobit no zvysok si musi vybrat z toho co zostalo...

Kvety zla

pretoze niektorych ludi zaujima ako reprodukcne organy funguju, respekt pred zenskym telom, fascinacia toho ako sa z jedneho vajicka a spermie stane cely ludsky clovek...
navyse, dobre platena praca.

sdsddf

Lebo sa snazi najst problem tam, kde my ostatni hladame potesenie alebo kvoli prachom - je to velmi dobre plateny flek, lebo cely svet sa toci okolo tej "veci" :)