Virus srdce neviem co dalej ....

Príspevok v téme: Virus srdce neviem co dalej ....
Samuel-0283

Zddravim uz skoro 8 mesiacov mam problem hlavne teda so srdcom pri kazdej aktivite mi zacne buchat idem po schodoch a podobne .... Vsetky vysetrenia ohladom srdca su v poriadku .... Zevraj mam trosku chrbticu zlu ale nemyslim si ze je to z toho takisto mam problem aj s uzlinamy zevraj ich mam vela na krku mam natchu hlieby vypluvam obcas krvave zapchaty nos .... Obcas mam palenie pod lavou lopatkou ... Neviete co by to mohlo byt jedine co mi zatial zistili ze som prekonal Ebstainbarr virus ale ze to telo uz prekonalo .... Mozete mi niako pomoct dakujem .

napochybach

to aj moj chalan ma ...on ma vsak aj vysoky tlak,140/80 ...aj 150 niekedy a dost vysoky tep pod 90 mu nejde,aj ked je v klude ..a on mal astmu kedysi ,res nabeh silny na nu,alergie ma ..atd .hned sa unaví a strasne tiež nemoze sa nadychnut poriadne,ked ide hore po schodoch atd ...
ale to su cievy skor ...ako srdce a pluca..podla mna ..

Samuel-0283

V pripade ze by to boli pluca ? Je mozne zw by mi to hentak reagovali na srdce ? .... Povodne sa to stalo tak ze ma. Pobolievalo pod lavou lopatkou asi dva tyzdne a potom mi strpli nohy a obledol som a od vtedy mam stale tieto problemy .... Uz neviem na ake vysetrenie by som mal .... Skusim este infekcne a zevraj je aj niake specialne cievne ... A k tej krvi vypluvam ju fakt len obcas napriklad 1 raz za tyzden.