Jeden pysk väčší než ten druhý...

Príspevok v téme: Jeden pysk väčší než ten druhý...
Jessy

Ahojte, jak to tu čítam veľa žien či báb ma s tým to problém. Jeden pysky je väčší, vytŕča a najhoršie je keď sa zasekne o gatky alebo nejakým spôsobom zavadzia. Ešte som sex nemala som dosť zakomplexovaná nie len kvôli tomuto ale aj kvôli iným veciam. Som vo veku kedy by sa už sex patril a už by som to chcela zažiť tak som tieto nedostatky začala riešiť až som sa zastavila pri tomto probléme lebo som vážne nevedela čo s tým. Snažila som sa presviedčať že je to normálne až kým som sa nevyprávala s kamoškou a ona povedala že jeden chalan svoju babu donútil si ich zmenšiť lebo mu zavadzali, počula som že sa to chalanom nepáči, že je to nechutne. A vtedy som sa zľakla a neviem čo s tým. A zmenšenie je strašne drahé 3oo eur cca a to si na takúto vec nemôžme dovoliť. Poraďte mi alebo vyjadrite prosím svoj názor. Som strašne už zúfala :/ vopred ďakujem

lilyianka

nemyslím si, že by si ho mala nejaký strašne veľký ..stáva sa, že proste býva väčší no a? nemaj z toho žiadnej komplex, keď nájdeš normálneho chlapa a nie debila ako tá kamarátkina kamoška, tak ten to riešiť určite nebude ..určite by som nešla na operáciu, ak si nájdeš raz chlapa, bude ťa milovať takú aká si a budeš sa mu páčiť se všým všudy :))