Nevie na nu zabudnut?

Príspevok v téme: Nevie na nu zabudnut?
Andreaaa

Ahojte..chcela by som sa opytat...je podla vas na mieste, ked moj priatel chodi svojej byvalej priatelke kontrolovat fotky na fb? po 3 rokoch od rozchodu? tak 2x do mesiaca ju vyhladava a pozera si ju...mne tvrdi, ze to obycajna stetka a ze je rad ze s nou neni...ale preco potom chodi na ten fb? preco ho stale zaujima? viem ze bol do nej strasen zamilovany a ona ho odkopla...ale aj tak, ved je to uz vyse 3rokov....
dakujem,za vase odpovede....

Agnes998

Moze to byt naozaj tak ako si myslis, ze je nou posadnuty. Nepride mi normalne aby jej fotky pozeral 2x do mesiaca. To ako naco robi? Davala by som si pozor na muza co sa takto hnusne vyjadruje o byvalej. Mala som jedneho, co sa tiez podobne hnusne vyjadroval o svojej byvalej a neskor vyslo najavo, ze je s nou stale v kontakte, stretava sa s nou, plati jej nejake ucty a pod. A mne hovoril ze to bola psychopatka. Uz by som si nikdy nezacala s muzom, ktory takto hnusne hovori o byvalej alebo vseobecne o niekom. Z toho podla mna dobry vztah nemoze vzniknut. Chlap ked vstupuje do noveho vztahu, mal by mat poriesenu minulost.

&

Stále ju miluje a ziarli nanu. To ze ju vola stetka znamená ze je nasraný ze ho nechala. Na bývalú som tiež nadával do kuriev keď ma podviedla ale to som ju vlastne miloval stále potom to prešlo.Moji kamosi sa správajú podobne. On keby bol vyrovnany s rozchodom tak ju nerieši.

Fleur-de-lis

No očividne na ňu myslieva. Čo je po troch rokoch viac krát do mesiaca trochu divné.
No buď k nej stále niečo cíti a slovom štetka sa to len snaží zakryť, alebo má voči nej hnev, ktorý ešte nespracoval.
Ja som sa bola na FB tiež pozrieť na profil jedného muža s ktorým som sa dávnejšie priatelila, ale sme sa rozišli tak v dobrom a len som bola zvedavá čo nové, stále ho mám rada, ale už len tak normálne.
No ale bola som tam raz po 3 či 4 rokoch, nie každý mesiac.

Neviem čo ti poradiť, ak ti stojí za to oňho bojovať tak sa snaž mať prístup ako uviedol cherryberry a uvidíš či nastane zmena...

cherryberry

Podla mna a mojej skusenosti nemusi vobec ist o tu zenu a city k nej. Jednoducho mu ten rozchod rozkopal ego, strapnil ho a este nespracoval ten pocit (pozname chlapov). A ten pocit, ta zla spomienka sa mu spaja s nou, kedze ju ona vyvolala, preto chodi na jej profil. Vobec to nemusi suvisiet s tym, ze po nej tuzi a podobne, len niekde v hlave stale ma zakoreneny pocit, ze ho niekto ponizil, ublizil mu a takto si to pripomina. Preto o nej hovori ako o stetke. Poviem to ako stary budha, ale priatel potrebuje vela vela lasky, podpory a komplimentov namiesto zaoberania sa byvalou. A potom sa stane, ze o nej prestane hovorit ako o stetke, ale povie: mal som ju rad, ale uz to skoncilo. Drzim Ti palce. :)

ta3

Tebe moze povedat hocico, ale podla vsetkeho este rozchod s nou v sebe uplne nespracoval, keby bolo tak ako Tebe tvrdi, nepotreboval by sa pozerat na jej fotky, alebo sa mylim?, chlapci povedzte