Zapálená rohovka?

Príspevok v téme: Zapálená rohovka?
Rafi

dobrý deň, mám 26 rokov, a od narodenia trpím chorobou Epidermlysis Bullosa, od malička mám suché oči a taktiež od mala sa mi občas zvyknú zapáliť oči ako aj pred mesiacom cca koncom mája, v noci som sa zobudil nato, že mi pichlo trochu do oka, takže ráno som ho vedel otvoriť ale bolo červené a trochu aj bolelo. takéto stavy som občas mal, a po pár dňoch bolo všetko v poriadku, ale teraz odvtedy jak mi pichlo do oka na toho oko vidím dosť zle. bol som aj u mojej očnej ale tá mi nič nato nedá, len pred rokom mi nakázala kvapkať si Hylo-Gel, teraz som si ale sám zmenil kvapky na Hylo-Care ale moc ani tie nepomáhajú. moja doktorka mi hovorí len tolko že mám poranenú rohovku.

moje príznaky inak sú také že, na to oko vidím trochu rozmazane, a všetko je bledšie, (vidím tak ako keby ste pridali na televízore viac jasu vid. foto), ráno ked sa zobudím cca hodinku-dve je to ešte celkom dobré, ale potom sa to už pokazí, a vtedy je najhoršie ked vyjdem na slnko (teplo) alebo ked niečo robím, a srdce mi začne lepšie rýchlejšie biť,,

rád by som vedel, že ako by som si vedel sám sebe pomocť keď mi doktora nato nič nedá.

keby mi niekto vedel poradiť tak mi prosím napíšte. Ďakujem!