Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem kde je chyba

Príspevok v téme: Neviem kde je chyba
lauranka

Už neviem na koho a mám obrátiť a chcela by som počuť názor ostatných ľudí a poradiť...s priateľom sme spolu skoro dva roky a on bol vždy taká chladnejšia povaha, ktorá nedáva najavo pocity, ale v poslednej dobe to podľa mňa nie je normálne, ani ma nepostíska nepovie nič pekné,začal mať na mňa nepekný slovník a keď sa ho pýtam, čo sa deje urazí sa, že čo zase vymýšľam a namýšľam si sprostosti, že sa správam ako dieťa a že sa mám správať ako žena...neviem či je to fakt vo mne, že už naozaj je to detinské, keď sa chcem stále túliť, počúvať ako ma má rád...ja si myslím,že pre partnerov je to príznačné..alebo je to fakt detinské?

chalan456

U nas je to opacne, ja by som sa ju chcel objat no priatelke to prekaza. Nemozem ju na verejnosti ani poriadne pobozkat a prosi ma, aby som jej kazdy den nehovoril, ze ju milujem a ze je moje vsetko :(

M8cr6

začni myslieť na seba. rob si radosť, uprednostnuj sa aj si poflirtuj s inym (nie že ho podvedieš :D) uvidiš ako sa zachova ak ta miluje zlakne sa že ta strati. neboj sa. pokial ta miluje dobre to dopadne. a neboj sa že ostaneš sama. radšej sama ako aby mi niekto ubližoval.