Sedí na vás charakteristika znamení?

Príspevok v téme: Sedí na vás charakteristika znamení?
blebleble

Neviem či niekto už takýto príspevok dal ale šak všetko je po prvý raz.No tak ma jedného dňa napadlo že a to z nudy si kuknem charakteristiku svojho znamenia Panna. Nie som človek ktorý by veril na horoskopy v to jediné neverím ale tak povaha panny ma zaujimala. A tak čítam a čítam a len krútim hlavou nad tými hovadinami čo som si tam o svojom znamení prečítala. Pozrela som si charakteristiky aspoň na 100 stránkach a všetky chrakteristiky sa navzájom zhodovali. Tak som si povedala do kelu ale šak som ja vôbec znamenie panna? Ano som ale nič na mňa nesedí okrem dvoch tvrdení. Jediná vec zo všetkých čo tam na mňa pasovala je tá že svoje city skrívam a viem sa ovládať a že iným ludom moc nedôverujem. Asi som potom nejaká zmiešanina. Ale to s tými citami tiež nie je moc pravda lebo ja som dooosť výbušný človek a niekedy to ukážem aj na verejnosti aj si poplačem pred inými ale to iba občas. Ale najviac ma nasralo keď som si prečítala aká profesia sa ku mne hodí. Doktorka- uf ani náhodou ja idem odpadávať keď sa kuknem na krv a doktorov nenávidím prečo by som mala byť potom doktorka by ma je..o, právnička- asi sa s koňom zrazili, účtovníčka- tak účtovníctvo mi vôbec nejde (je to jeden s predmetov ktorý máme na škole), prográmtaroka-vo veciach s počítačom som úplný analfabet. Ani jedným povolaním ktoré som tu uviedla by som sa nechcela zaoberať uplne sa mi hnusia. A kde je umenie, túto sféru úplne zbožňujem na ňom si zakladám nie hentie matematicko-technické logické sračky.

0vecka

2 ta3 nj ale to je prave to. Ty tu nezamestnanost popisujes ako keby to bolo OK. Ale podla mna to vobec nieje v poriadku ked sa na teba musia ostatni co pracuju skladat. To s tym vekom ti jednoducho neverim. Nerozumiem v com si potom ten bojovnik. Tu v Nemecku si takisto zijes z popory relativne dobre. Stat ti zaplati byt a mas prijmy asi 1000 EUR. Ale socialny status je velmi nizky, neviem ako je to v Australii ale tu ak povies ze nemas flek tak sa s tebou ludia pomaly nebavia.

A o tomto su tie znamenia. Proste ja si napr bojovnika nepredstavujem tak ze po 476 poslanych Cvckach to vzda :) . Je este spusta moznosti ako si zvysit kvalifikaciu a zamestnat sa.

Jane_3sto18

Na mňa sedí asi tak 30% zo znamenia a to, že som taký pedant dá sa povedať a ž chcem prácu vždy spraviť dokonalo, že som chladná. Som kozorožec. Ináč sú tam hlúposti.
Oveľa viac na mňa sedela charakteristika podľa čísel v dátume narodenia, numerologická mriežka, izolované čísla a pod.

daniuska

No a napriklad vodnari su podla mna najotrasnejsi muzi na svete, sebecki, falosni, klamari, bezcitni a ...dosli mi negativne slova, ale vsetky na nich sedia xixi

p.d.

Na strane druhej neviem čo si myslieť o tom, že takí dinosauri pobehovali po Zemi pred niekoľkými miliónmi rokov. Dnes som pozeral dokument o prehistorickej divej svini. Že si pobehovala sem a tam, ale bola to dosť agresívna svinka:) Asi toľko som sa dozvedel po hodinke.

p.d.

Ja mam k tomu kladný vzťah, hoci som veriaci. Podľa mňa už keď nič, tak také veci človeku rozširujú pohľad na svet, čo je prínosom. Ak by také veci neexistovali, tak pochybujem, že by nad takým niečim niekto niekedy dumal, možno psychológovia.
Akože našli spasitelia tí traja mudrci? Že by podľa kométy, že by podľa hviezd. Hviezdy stvoril Boh a on si s nimi môže robiť čo chce, môže sa zabávať ako chce, čierne diery, trpaslíci, hviezdy - skoro ako ľudia:)

ta3

Ovecka
mas pravdu, som nezamestnana, su prekazky ktore jednoducho zdolat nejde, myslim, ze na poli hladania prace som bojovala viac ako dost, poslala som 476 ziadosti o pracu, keby som bola mladsia, urcite by som pracu hladala dalej, ale mam svoj vek a cim dalej, tym pracu bude pre mna tazsie najst, nie som karieristka, mamonar a som skromna, aj to rozhodlo, ze pracu uz nehladam, navyse z podpory si zijem lepsie ako na Slovensku z platu a okrem toho coskoro budem velmi zamestnana pisanim romanu, motivaciou nie je zarobok, je to moj davny velky sen

Meretseger

Podľa mňa sú to kecy. Niečo sedí, niečo nie, ale keď tam popíšu pár všeobecných blahov, tak si tam možno každý niečo nájde. Nepoznám charakteristiku nejak dobre, ale ešte nikde som nevidela "nuž, Kozorožec je labilný cvok bez sebavedomia, na ktorom je dobré jedine to, že má kapku zmyslu pre humor a vie svoje myšlienky hodiť do čitateľsky príťažlivej formy, ale ináč je to natoľko spoločensky podivná existencia (radi robia cosplay!), že by mali byť doživotne zavretí v Pezinku", což je jediné, čo by na mňa sedelo :D:D:D