Som zufalec

Príspevok v téme: Som zufalec
tomasko123

dobry den ...rad by som opisal moju situaciu...mam skoro 21 rokov a som uplne zakomplexovany chudak ak sa tak mozem nazvat...ked som mal 12 rokov zacal som s jednym sportom v ktorom som velmi vynikal a hovorili o mne ako o velkom talente treneri sa na tom zhodovali ...vsetko bolo premna super sport bol premna Number one...miloval som ten sport , bol som velmi oblubeny aa aj trochu namysleny tak zdravo sebavedomi v skole som mal zvacsa same jednotky na vysvedceni do strednej skoly...akonahle som nastupil na strednu skolu zacali sa moje problemi aj s akne ...kedze som bol utlejsej postavy a taky nepriebojny casto si domna doovolovali spoluziaci..naco som nebol nikdy zvyknuty a nevedel som co mam robit. dalej to pokracovalo vysmievanim z mojho vzhladu akne, hnusny ksicht atd...proste ked sa na seba pozriem do zrkadla je to hruza aj ked si odmyslim akne...ja neviem proste povedalo mi par ludi ze som skaredy...a dost ma to polozilo kedze som si to o sebe myslel uz davno..a prestal som zo vsetkym ...so sportom , so skolou uz ani nemam kamaratov som rad sam....vacsinou som sam doma iba nic nerobim som nezamestany ..odisiel som z vysokej skoly.. chodil som ku psychologovi ktory mi nameral vysoke IQ ..tesne nad priemer ....ja si vycitam vsetky neuspechy v zivote asi 95percnet len kvoli svojmu vzhladu...som s tym zmiereny ze ostanem nazvdy sam a nikdy mat nikoho nechcem ani..ja neviem co mam zo sebou robit ..keby som vyzeral normalnejsie a ludia sa mi nesmiali bol by som uplne inde so sportom mozno aj vrcholovo .... aj tie vysledky co som mal v skole by som mozno dal vysoku skolu...ale toto ma brzdi a som len kvoli mojmu vzhladu nepriebojny...mozno si poviete ci som nejaka baba ale ked ste na posmech okoliu ze ako vyzerate tak to vie cloveka polozi...najlepsie sa citim ked som sam pred od ludi ....samozrejme mojim rodicom sa to nelubi ale ja saa uz tazko zmenim ....zabit sa nechcem ani som na to myslienky nemal...vratit sa k sportu to nechcem ani do skoly ...som zvedavy kde si najdem robotu a kto ma vlastne zamestna ...rano vstanem a citim to ze vstavam iba preto aby som videl zapad slnka skoro stale som doma iba-----............prosim poradte mi co mam robit??????????

tomasko123

carbo...v tejto problematike som uz zbehly som si toho nacital na internete a na laser by som ako jediny nesiel...je to moc drahe a nikdy niesu ucinnky optimalne...pozeral som mnoho foorr a ludia neboli spokojny ...su aj ine ucinnejsie ...uz to pomaly zacinam liecit..jazva sa vygumovat z koze neda...mozno iba nejaka mala a nie moc hlboka ...niesom ziadny model alebo zenska...ale ked ich je vela tak to vie cloveka rozhodit...

tomasko123

s tyymi jazvami moc nenarobim iba maximalne sa ich da len zminimalizovat budu uz trvale ...ja som urobil chybu ze som to vsetko bral moc vazne...pomaly si to zacinam uvedomovat kym som starsi...ale tie nasledky psychicke to vo mne ponechalo ...ja uz nikdy nevidem na ulicu bez siltovky alebo kapucne to viem :/ hambim sa za svoj vzhlad plus tie jazvy to len znasobili...

Cariboo

decka vedia byt neskutocne krute. tomas akne sa da liecit. ale s tym "akne" na dusi to bude horsie. musis to riesit s doktorom. nevzdavaj to!

tomasko123

letokruhy...najhorsie je to ze mam jazvy co moje sebavedomie dava z nuly na minusove hodnoty.....ako pisem akne je len okrajovy problem...bavim sa o mojom vzhlade celkovo :/

letokruhy

Časom ti akné zmizne, ale zmeskane príležitosti sa nevrátia. Zlepsi vo svojom živote čo sa dá, posiluj, sportuj, jedz zdravo. Pi zihlavovy čaj, ten pomáha na akné. Ku kožnej dúfam chodíš. Existuje lekárka, Albertova, daj si do googlu Alterna Medica. Tá ti vie pomôcť. Uc sa. Ver že su ľudia ktorí su na tom horšie a nedali sa, tak ti nech su ti vzorom. S každým úspechom ti porastie aj sebavedomie. Trápenie a stres podporuju tvorbu akné, preto sa snaz byť šťastny.