Chcem žiť netradičný samotársky život, dá sa to u nás?

Príspevok v téme: Chcem žiť netradičný samotársky život, dá sa to u nás?
Barunka

Chcela by som sa odsťahovať niekam na samotu a žiť jednoduchý život. Proste nechodiť do práce, nemať despotického šéfa, neriešiť typické problémy tejto novodobej spoločnosti, jednoducho žiť skromný život niekde na chalupe pri lese, dopestovať si svoje, chovať zvieratká atď. Dá sa to u nás? Jednoducho, ide o otázka typu sociálne, zdravotné poistenie, úrad práce atď. Asi treba byť samoplatiteľ, však? Tak isto, ide o postoj ľudí, nemám poňatia, akú lokalitu si vybrať, aby ma tam nepovažovali za magora a aby tam žilo málo ľudí. Tu na západe keď to niekomu poviem, tak sa na mňa pozerajú, akoby som spadla z jahody.. :( So introvert a táto spoločnosť a to, ako funguje, ma dosť unavuje...

jarny kvet

a presne tak, ze tam ide uplne malinko soli, co ja viem, na spicku noza sme davali. takze to je aj prudko ekonomicke oproti mnozstvu cukra

jarny kvet

agartio, ved o tom som uz davno tu na zaciatku pisala ;) my sme so solou zavaranie skusali doma a funguje. akurat ovocie nebolo az tak sladke ako klasicky kompot, co mne ale vyhovuje, takze to ma same plusy

agartio

jj, to zavaranie ma normalne potesilo!

Jak clovek vsetko robi zbytocne komplikovane, a este si skodi aj na zdravie.

Tak vyskusaj iba so solou, je to zdravsie. Aj pre diabetikov zaujimave.

jedulka

Ta3....tak dobře jak myslíš:-)Víš s novým notebookem dostaneš i nový systém,a budeš se muset nejdřív s ním seznámit co kde je a proč.Proto jsem ti navrhovala jen tu klávesnici, ale ty si určitě poradíš :-)A když né napíšeš,pomůžu:-) !!!