Slusni chlapci sa ma boja

Príspevok v téme: Slusni chlapci sa ma boja
odpudiva?

Neviem cim to je ale slusni chlapci nemaju o mna zaujem. Ak ide po chodniku a oproti mne ide nejaky pekny a slusne vyzerajuci chlapec tak zrazu zmeni trasu a prejde na druhy chodnik alebo cez cestu. Ak sa opytam niekde na urade u lekara alebo hockde nejakeho chlapca na nejaku informaciu tak na mna civie ako keby som ho chcela zabit a rychlo sa vypari prec. Neviem ci nahanym hrozu normalnym chlapcom alebo co to ma znamenat. Som normalna baba a mnohi ludia mi povedali ze aj pekna. Tak cim to je ze bocia? Maju o mna zaujem len sami opiti, stari a vulgarni chlapci a muzi. Chcem nadviazat vztah s niekym ale ako ked sa neda. To su taki bojazlivi ci co? Chodim normalne oblecena, nosim sukne normalnej dlzky, velke vystrihy nenosim, nefajcim nenadavam nemalujem sa velmi vlasy mam normalne pekne myslim. Tak preco ti chlapci utekaju. Normalne okate bocia z mojej trasy prec. Otocia sa ini smerom ked idem okolo nich. To su tak puritansky vychovani alebo co? Dievcata mate aj vy s tym problem? Snazim sa byt mila, usmievam sa no neciviem na nich doslova, niesom potetovana ani pirsing nemam, nehrbimsa a predsa ich plasim. Ja tomu nechapem. V zahranici nemam problem o zaujem normanych chlapcov a tu na SVK su nejaki cudni. Stari opiti,cigani a podobne zivli nemaju zabrany a piskaju, pokrikuju a maju vulgarne reci.

odpudiva

a co znamena to ze laska hory prenasa? to si mam najst ako niekoho z ineho mesta? akoze lasku na dialku ci ako to chapat?

odpudiva?

agartio- krasne si to napisal. A pre ostatnych nedomyslam si proste vidim ze odvracaju zrak inde. Napr. rozpravaju sa dvaja traja na chodniku a ked idem okolo tak vidim ze ti dvaja co stoja oproti mne iducej tak ked sa na nich pozriem alebo aj nepozriem ale periferne videnie mam tak vidim ze hned odvratia zrak alebo sa otocia celym telom inde. Myslite ze toto je domyslanie? Stava sa mi to casto nato aby som si to domyslala. Alebo ked idem a oproti idu dvaja chlapci jednotlivo za sebou tak zrazu jeden prejde cez cestu a ten za nim tiez.
Preco ti skaredi ktorych nechcem vulgarni a neslusni su taky drzi a odvazni a maju zaujem a ti ktorych by som chcela spoznat blizsie tak sa spravaju odmerane? Prestavam vam muzi chlapci rozumiet.

agartio

Baby, niekde mate problem, ked sa hanbia a boja, to je vsetko. A niekde maju problem aj oni.

Poviem vam aj kde.
V srdci.

Ide im o lasku a maju problem v srdci. Vysledok je strach.
Tym ostatnym o nic nejde. Nechcu sa viazat, iba si vystrelit a lacno dojst k sexu, obchytkat vas. V skutocnosti vas chcu pospinit a zneucitit.

Stale to nechapete, preco to oni maju tak jednoduche, a odhodlaju sa, ale ti slusaci to maju tazke?
Pretoze tak funguje priroda, aby iba prava laska, co hory prenasa, mohla zauradovat a zvitazit. Ti co o nu nebojuju, nenajdu nic, len falos, alebo samotu.

Lucy.S

Ľudia by si mali menej domýšľať :)

Neboj nikto pred tebou neuteká :) Pokiaľ nechodíš špinavo oblečená alebo si zanedbaná, tým pádom by tam bolo riziko, že sa boja že niečo od teba chytia ;) Nie je to tvoj prípad, že? :)

winki

Tak ako slušný chlapci na teba určite nebudú pokrikovať a vypiskovať na ulici, tak sa nečuduj :D

To, že pred tebou utekajú na druhú stranu ulice....hm...to je také subjektívne. Možno sa na nich moc zameriavaš a potom domýšlaš.

Slušný chlapec, ťa taktisto neoslový už pár minút po tom čo vstúpiš do podniku, na disku.

Laura93

presne tento istý problém mám aj ja..no nie tak doslova ze by predomnou utekali alebo bocili niekde na druhu stranu cesty, to zas nie :D :D

Mne sa stáva len to, ze aj pekní, na pohlad slusní chlapci sa po mne pozerajú ale hanbia sa mi prihovorit alebo sa na mna usmiat..a praveze taký starsí a ciganí s tým nemajú problém...kludne sa mi zdravia "ahoj cica" (ked som sla po meste) vykrikujú po mne, pískajú atd..je to dost nepríjemné :/

takajedna

popotvorka, sak nech kludne pisu ktora je najkrajsia a po ktorej najviac chlapov piska...ty to citat nemusis, ked sa ti to zle cita :)