Som psychicky na dne!

Príspevok v téme: Som psychicky na dne!
KristínaKotk

Ahoj volám sa Kristína mala som frajera som s nim chodila 3 mesiace, ale keď som sa dozvedela že lieta aj za iné, tak som mu dala koniec. Ked som mu dala koniec tak proste vyvolával my že ma ľúbi že mám mu dať šancu že sa zmení. Tak proste som mu dala šancu. Tak som mu sobotu volala či ma neodvezie na Domašu. A on my povedal: prečo by som ťa ja mal voziť keď nechodíme spolu. Ja som mu zložila som nevedela čo robiť, sadla som si za fb a som mu napísala nech my napíše že na čom som. Napísal my: že ako sorry ale mám frajerku. Nevedela som čo robiť, začala som plakať. Tak včera som prišla na fb a my naskočila jeho fotka s frajerkou ja som sa tak rozplakala že som si myslela že sa zabijem. A ta frajerka bola aj jeho brata jeho brat tiež s ňou chodil. Celu noc som plakala.. vôbec som nespala som totálne dole neviem čo mam robiť strašne ho milujem :( chcem byť s nim ale on? nič ma frajerku :( ja sa raz zabijem čo mam robiť poradte my..:(

Iveta Michael

samotar77

múdry chlapec:) dobre si jej poradil...hádam sa z toho dostane bez nejakej ujmy na zdraví,ozaj by to nestálo za to...

verca-82

to je pravda .. Kristína pozri .. ked sa budeš zaoberať jedným chalanom ako ti ublížil a stále ťa to bude trápiť tak ti môže ujsť veľká príležitosť .. čo ak ťa vtedy čakal nejaký tvoj kamarád a chcel sa s tebou zoznámiť bližšie , lenže ty si bola zaslepená a ubolená od toho čo ťa podrazil ??? dievča vzchop sa ! na mňa teraz polka triedy kašle ako som tu už písala mám 4 kamarádky nič viac a nič mi nechýba seriem na všetkých nech si vravia čo chcú , lebo keby ma to stále zaujímalo asi by som z toho zbláznela .. a to robíš aj ty .. ideš sa sblázniť kvoli chalanovi čo ti za to nestál .. vykašli sa na neho a skús nadväzovať nové kontakty , možno si najdeš kamarada alebo kamaradku ktorej to všeto povieš a ona ťa z toho úplne dostane, podporí ťa atd ... hlavu hore dievča svet sa pre jedného chalana nezrúti :)

samotar77

neviem kolko mas rokov ja mam 21 a nikdy som nikoho nemal ...:/ lebo som velmi hamblivy ...a tiez som toho nazoru naco si nicit zivot zbytocnym vztahom ked si mozes uzivat zivot s ludmi okolo ... to je iba moj nazor ...ja asi ostanem sam navzdy ale ani nijak mi to neprekaza ...ty sama neostanes ...vies kolko chalanov ti beha po vonku ?? .. vzdy pozoruj ludi nielen podla vzhladu ale povahy ...ja som taky odlud a podla toho mam aj povahu...je to poto obycajny ku.evnik a tii sa len tazko menia ...mozno ani dalej v zivote by si s nim mala len same problemy...najdi si ineho...

verca-82

pozri ešte v skratke ti sem napíšem : snívaj dievča to robí každé dievča v tvojom veku .. ak máš teda okolo 15,16 rokov ...p redstavuj si nemožné , možno sa ti to raz splní ... posti si hudbu naplno usmievaj sa , vytancuj sa a povedz si : kašlem na všetkých , nestojja mi za to , a ten chalan si ma ani nezasúžil ... ak sa stretávaš s tým chalanom ešte niekedy , smej sa mu do tváre ked pojde okolo teba , ak ťa mal aspon trochu rád , bude ho to zabíjať ... a pred kamarádkami čo ťa nemajú radi rob to isté .. hovorí sa USMEV JE TA NAJVACSIA ZBRAN tak ju krucinál použi !!! vykašli sa na všetkých .. aj ked mám len 14 teraz viem potom čo sa mi stalo že jediný kto ma podrzží bude moja rodina a chlapec ktorý ma bude ľúbiť a ktorý si nájde mňa a nie ja jeho ... hlavne smile :!! :)

verca-82

Dievča koľko máš rokov ?? Pozri ja mám len 14 a zo žiadnym chalanom som nechodila .. načo ?? len by som si kazila tie najlepšie roky života .. ked som videla ako moju kamarádku podviedol jej chalan bolo mi až zle že sa kvoli tomu trapi a pomahala som jej a dostala som ju z toho .... a dalšia kamarádka tá chodí s chalanmi ale to tak že to ani nevyzerá že spolu chodia .. raz sa idu prejsť von sami a nič viac a nikto jej nieje dobrý ..... pozri ak máš kamarádky čož tipujem že aspoň jedna sa nájde tak sa jej vyplač povedz jej čo sa stalo trochu ťa poľutuje porozpráva sa s tebou a bude to ok , ale bacha povedz to kamarádke ktorá ťa ešte nikdy nezradila , lebo ak to trepneš nejakej čo jej neveríš tak to môže skončiť všelijakými klebetami , ved vieš .... a ak nemáš kamarádku s ktorou by si a o tom porozprávala tak to povedz mame .. ja mám taký problém že ma opustila kamarádka moja najlepšia kvoli tomu že si myslela že som ju 5 mesiacov klamala čož nebola pravda .. a to klamstvo roztrúbila ostatným kamarádkam .. trápila osm sa mesiac a potom som si povedala že kašlem na to že mi za to nestojí pretože aj ked nemám v láske celu triedu a ani oni mna tak mám asi len 4 kamarádky ktorým by som verila s ostatnými sa ani nebavím .. ja som svoj problem nepovedala mame ale moj otec ma priatelku lebo moji rodičia su rozvedeny a tej otcovej priatelke som to povedala a ona mi dala rady také isté ako ked som sa na to spýtala tu .. proste ma postavila na nohy a aj tie kamarádky .. .. nehovorím to z toho že som nejaká psychologička alebo čo ale len zo skúseností ktoré som zažila :) a ak neveríš ani svojej mame alebo sa jej to bojíš povedať a nemáš komu požiadaj ma o priatelstvo na fb ..www.facebook.com ja sa s tebou rada porozprávam lebo som sa ani ja z toho svojho nedostala uplne vonka :)

verca-82

Dievča koľko máš rokov ?? Pozri ja mám len 14 a zo žiadnym chalanom som nechodila .. načo ?? len by som si kazila tie najlepšie roky života .. ked som videla ako moju kamarádku podviedol jej chalan bolo mi až zle že sa kvoli tomu trapi a pomahala som jej a dostala som ju z toho .... a dalšia kamarádka tá chodí s chalanmi ale to tak že to ani nevyzerá že spolu chodia .. raz sa idu prejsť von sami a nič viac a nikto jej nieje dobrý ..... pozri ak máš kamarádky čož tipujem že aspoň jedna sa nájde tak sa jej vyplač povedz jej čo sa stalo trochu ťa poľutuje porozpráva sa s tebou a bude to ok , ale bacha povedz to kamarádke ktorá ťa ešte nikdy nezradila , lebo ak to trepneš nejakej čo jej neveríš tak to môže skončiť všelijakými klebetami , ved vieš .... a ak nemáš kamarádku s ktorou by si a o tom porozprávala tak to povedz mame .. ja mám taký problém že ma opustila kamarádka moja najlepšia kvoli tomu že si myslela že som ju 5 mesiacov klamala čož nebola pravda .. a to klamstvo roztrúbila ostatným kamarádkam .. trápila osm sa mesiac a potom som si povedala že kašlem na to že mi za to nestojí pretože aj ked nemám v láske celu triedu a ani oni mna tak mám asi len 4 kamarádky ktorým by som verila s ostatnými sa ani nebavím .. ja som svoj problem nepovedala mame ale moj otec ma priatelku lebo moji rodičia su rozvedeny a tej otcovej priatelke som to povedala a ona mi dala rady také isté ako ked som sa na to spýtala tu .. proste ma postavila na nohy a aj tie kamarádky .. .. nehovorím to z toho že som nejaká psychologička alebo čo ale len zo skúseností ktoré som zažila :) a ak neveríš ani svojej mame alebo sa jej to bojíš povedať a nemáš komu požiadaj ma o priatelstvo na fb ..www.facebook.com ja sa s tebou rada porozprávam lebo som sa ani ja z toho svojho nedostala uplne vonka :)

lilyianka

verím a viem, že si ešte mladunká, čiže si v pubertálnom veku tipujem .. celé to tak totižto vyznie ... pozri boli ste spolu len tri mesiace a buď rada, že si na to prišla na začiatku ako po troch rokoch ..to by si na tom bola horšie .. aj keď viem, že si teraz z toho totálne hotová, neboj časom to všetko prejde .. musíš si hlavne povedať a vnútorne sa nastaviť tak, že tento chrapúň ti za to nestál.. áno chrapúň!!! pretože normálny chalan by niečo také neurobil, rozišiel by sa s tebou normálne, nevravel by, že sa dávae zase dokopy a neodkopol ťa ako handru a mal hneď novú a to rovno bratovu ex ... to je tiež na uváženie, či to v rodine u nich majú v hlave v poriadku ... pretože toto je už aj trošku sila ... zabudni na neho, vyhoď si ho z FB, vymaž tel.č., fotky, proste hocičo, aby ti ho nič nepripomínalo a choď ďalej ..a hlavne si nedaj pokaziť leto a uži si ho s kamoškami :)

jessie1111

Očividne ti zato nestojí. Teraz si myslíš, že ho miluješ, ale príde niekto, do koho sa ešte zaľúbiš a kto bude skutočne ľúbiť aj teba.
Vykašli sa naňho, nájdi si nejaké dobré hobby, pri ktorom naňho nebudeš myslieť, jednoducho mu daj už navždy zbohom a začni nový život, krajší a lepší. ;)