Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kúpa jazdeného auta

gretakk

No už cez bazoš treba kupovať auto.... Bože, to sú rady. Určite by som nekupoval auto cez inzerát, ale len z overeného autobazáru, kde vám aspoň dajú záruku

simca_medova

Alexa ja som kupovala a do dnes nemám problém. Je jasné, že ked je ojazdené, tak sa môže niečo vyskytnúť, ale zatiaľ si musím zaklopať, okrem pravidelnej údržby sa nič nepokazilo :-)

Samko Ragan

Skús cez Bazoš.SK, alebo autobazár.sk, alebo eu. Mohol by byť Fiat Punto , alebo ako som urobil ja, kúpil som si Feliciu 1.3MPI benzín-LPG a vôbec nebanujem. Lacnejší plyn, lacnejšie vozenie, lacnejšie diely a pod.

Alexa12

ahojte, poradte prosim s kupou ojazdeneho auta. Kupovalis te niekto v aaacku? aku ste mali skusenost, cokolvek, dakujem

JessicaI

Kupili sme dobre a lacne auto v Banovciach nad Bebravou. Je tam velmi vela autobazarov na jednej ulici a tak je z coho vyberat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.