sex:::

cmuk

ahoj bublinka....no mam 20 a priznam sa ti ze som to uz predtym par krat skusala aj s inymi chalanmi ale nikdy to nebolo tak ako teraz bolo to fakt krasne a ani to nebolelo

mm

no vcera sme to skusali a bolo to.....fakt ani sme nevedeli ako a bolo to...a je to nadherne ...pekny dnik a dakujem za odpovede

mm

ahoj ,vobec sa nemusis bat zachvilu sa vam to podari. Nam to tiez zo zaciatku neslo len tak do polovicky a este to aj bolelo, som myslela ze ostanem bez sexu do 80tky:-)tak som zasla do lekarne a kupila lubrikacny gel/ poradil mi to gynekolog/ako je to fajm vec na zaciatok. teraz to uz vobec nepotrebujeme.a tiez sme skušali vela poloh ale podarilo sa to tak ze on bol dolu ja som hore sedela,a ti poviem ze sme ani nezbadali ako bol dnu.Tak ti drzim palce a neboj zachvilu to mas za sebou.papa

cmuk

MI....dakujem za radu ale ja sa bojim ze to tak skoro nebude.......a uz velmi by som chcela vediet aky to je pocit...

MI

Uvolni sa :) Dlha predohra, "netlacit na pilu" :)) Ja som prvy krat mala tiez problem, a tak sme to robili len tak, akoze.. len kolko mi bolo prijemne a pokial to slo.. A jedneho dna zrazu hups! a bol dnu cely :) uplne v pohodicke.. takze klidek :)