Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trombocytoza a leukocytoza

Príspevok v téme: Trombocytoza a leukocytoza
buba11

Dobry den, rada by som sa spytala na vysledky z poslednej hematologickej kontroly. V sprave mam napisane toto: Hb 114 g/l Htk 0,35 Ery 4,0 - normocyty, miestami mikro a rouleaux ery, RTC 2,4 Le 11,11 - diff - prevaha neutrofilov - abs.p. -8,0 Ly, Mo, Eo su v norme Tr 422 tis FW42/75 Hladina FE, VK, Ferritinu, vit B12 a folatov je v norme. Zaver: sekundarna trombocytoza, t.c. aj leukocytoza s orevahou neutrofilnych granocytov s toxickou granulaciou, zvysene FW svedcia pre zapalove ochoreniw. sekundarna, mierna, normocytova anemia trombocytoza mierneho st od 2008, bez progresie, negativny nalez mutacie JAK-2, bcr/abl t.c. pre myeloprolofe Doporucenie hematologicku liecbu nevyzaduje, diff zapaloveho ochorenia. chcem sa spytat, ak by mi to vedel niekto vysvetlit, lebo moja hematologicka mi k tomu nic nepovedala. vopred dakujem.

buba11

Dakujem, ze vasu odpoved.Takze ma caka dalsi rad vysetreni a zistovani priciny, aj ked neviwm kedy sa k tomu dostanem, kedze som momentalne tehotna.

llek

To co tam je uvedene - teda ako tie nalezy uzavreli, znamena to, ze ta lahka anemia a lahko zvyseny pocet leukocytov a trombocytov nie je zalezitostou problemu krvotvorby, ale ze su to reaktivne zmeny na nieco co v tele dlhodobo prebieha - casto su take nalezy u ludi s chornickymi zapalovymi ochoreniami. Cize hematolog uz nema co dalej riesit, patrat by sa malo po tom na co je to reakcia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.