Dlhodobo bez vztahu

Príspevok v téme: Dlhodobo bez vztahu
nadej123

Ahojte, som styri roky sama bez vztahu, co by nebolo take trapive a tragicke (viem su horsie veci na svete), keby mi uz naozaj nechybala laska. Pocitujem jej nedostatok, pricom nie som ten typ zeny co by visel na chlapovi. (byvalym frajerom som dalakopacky JA a ti s tymto problemom ani ensuvisia,lebo sa nam vytratila alska aten druhy ma mal rad dost chladne a lahostajne a nemali sme spolocne zaujmy cize som urobila pre seba super vec. skoda ze nie este skor). Ptrvy rok zivota single som bola stastna ze si konecne oddychnem od trapeni zo vztahov, druhy to uz bolo vyliecene tak by som si zelala niekhoo, ale v pohode som stravila ze som nikoho nestretla. Dalsie dva som ale strasne smutna z toho, ze som uplne sama (ja som sa snikym anji len nepobozkala za tie styri roky). Vsetci asi tusite, ze som mlada, ale tu vek nie je podstatny, ja citim zufaly nedostatok lasky :,( Neviem, co robim zle. chodim vonku, viem sa zabavit, mam milion zalub cize cas vyplneny uplne, som samostatna, vesela (naozaj, viem sa tesit aj z blbosti :)), je so mnou sranda (teda dufam :)). Stava sa mi na stretkach ak nejake nahodou mam, ze chalan v poho, ale necitim tam iskru. Proste nikto ma tak nezaujal. Kam mam chodit, aby som takeho stretla??? Asi hlupa otazka, len neviem ci je tu niekto taky osamely ako ja a ako to riesi. (a nepiste mi venovat s azalubam- tych mam nastastie plno, a su dostatocne zaujimave a mam z nich naozaj radost). Ale radost zo zalub vie vyprchat ked si clovek uvedomi, ze je sam. Neustale sa zamestnavam stertnutiami s kamoskami, kamosmi, zalubami, rodinou, pracou atd. atd. ale styri roky bez akehokolvek objatia atak je vela aj na kona podla mna. Moj problem znie asi poriadne sentimentalne aôle ja sa nehanbim za to, ze som romanticka (teda niekedy :)). Ako to vy zadani robite, ze ste toho cloveka stretli? Myslite si, ze je chyba v mojom mysleni alebo spravai? ( nepoznate ma osobne, ale odhadom len co vas napadne ze cim ju odhanam). Dakujem za vas erady, kritiku, postrehy a pekny zvysok vecera zelam...

nadej123

dakujem za ukludnenie :) ano mam zname ktore si nasli toho az po 30-tke tak ja viem ze mas pravdu, len mlademu cloveku to niekedy vrta hlavou ze kedy to bude... :-)

nadej123

podotykam ze mam napadnikov ktori su inteligentni! lebo to co som napisala vyznelo tak ako keby som mala problem najst inteligentneho cloveka. Nie nemam len mam problem najst niekoho na rovnakej vlne a zaroven aby tam bola vzajomna chemia.

Jasne ze su dni ked som happy aj ako single ale su dni ekd uz avzne neviem co s tym a bojim sa ze kym vsteci stretli toho/tu pravu ze som asi zvlastna alebo mam smolu ci co ked ja nie. Povahu mam veselu nechodim zachmurena tak sa fakt cudujem preco nemam stastie :O

nadej123

preboha ja si nevyberam podla penazi!!! musi tam byt vzajomne porozumenie a ISKRA, chemia, laska, musim mat motyle v bruchu a aj on :)
a nepisala som ze musi mat vysoku skolu!!!
samozrejme muz ma mat peniaze ved aj ja chodim do rpace ale nemusi mat neviemaky plat to netvrdim ani som to nikde netvrdila a nikdy som enchodila s bojhatym chlapcom.

mimochodom eviem aku ams pracu ale taky plat by som brala aj ja len neviem ci by som s ato naucila - taketo platy maju technicke typy a to ja nie som.
napisala som ze:"V PODSTATE CHCEM INTELEKTUALA, A TO SA DA NIEKEDY AJ BEZ VYSKY :)kopa ludi studuje nieco na vlastnu päst a takito ludia tiez maju co povedat. len kedze som intelektualne zalozena a vzdelana dost a zaujima ma vela veci, chcem aby bol taky aj on."

neviem co ste atki vztahovacni nenarazala som ani na diplomy ani na peniaze ale na MOZOG.

mam inac 25 rokov.

nadej123

@len poradca: neboj sa nevymyslam az tak do detailov, V PODTSATE CHCEM INTELEKTUALA, A TO SA DA NIEKEDY AJ BEZ VYSKY :)kopa ludi studuje nieco na vlastnu päst a takito ludia tiez maju co povedat. len kedze som intelektualne zalozena a vzdelana dost a zaujima ma vela veci, chcem aby bol taky aj on. Mam totiz velmi zlu skusenost s clovekom, ktory ma kritizoval ze nie som dost ambiciozna- pricom som bola, dokopavala som vysku vtedy, chodila na briagdy popri tom a mala ciele (aj mam) on nesiel ani do skoly (pricom ho tam prijali lebo sa mu NECHELO) a ani nevedel, co a kde bdue robit lebo NEVEDEL co CHCE robit!

Nejde mi tym padom o konkretnosti aka skola atd. ide mi len o to aby som neskoncila s lenivcom ktoreho som do vstekeho musela dokopavat ja. Moze mat rpe mna za mna len maturitu, kopa ludi bez VS je zivotaschopnych akcnych a zarabaju rovnako ako ja tak zivot nie je len o papieroch to je mi jasne neboj sa :) len sa snazim vyhnut tomu co som raz zazivala dlhodobo.