Dlhodobo bez vztahu

Príspevok v téme: Dlhodobo bez vztahu
nadej123

Ahojte, som styri roky sama bez vztahu, co by nebolo take trapive a tragicke (viem su horsie veci na svete), keby mi uz naozaj nechybala laska. Pocitujem jej nedostatok, pricom nie som ten typ zeny co by visel na chlapovi. (byvalym frajerom som dalakopacky JA a ti s tymto problemom ani ensuvisia,lebo sa nam vytratila alska aten druhy ma mal rad dost chladne a lahostajne a nemali sme spolocne zaujmy cize som urobila pre seba super vec. skoda ze nie este skor). Ptrvy rok zivota single som bola stastna ze si konecne oddychnem od trapeni zo vztahov, druhy to uz bolo vyliecene tak by som si zelala niekhoo, ale v pohode som stravila ze som nikoho nestretla. Dalsie dva som ale strasne smutna z toho, ze som uplne sama (ja som sa snikym anji len nepobozkala za tie styri roky). Vsetci asi tusite, ze som mlada, ale tu vek nie je podstatny, ja citim zufaly nedostatok lasky :,( Neviem, co robim zle. chodim vonku, viem sa zabavit, mam milion zalub cize cas vyplneny uplne, som samostatna, vesela (naozaj, viem sa tesit aj z blbosti :)), je so mnou sranda (teda dufam :)). Stava sa mi na stretkach ak nejake nahodou mam, ze chalan v poho, ale necitim tam iskru. Proste nikto ma tak nezaujal. Kam mam chodit, aby som takeho stretla??? Asi hlupa otazka, len neviem ci je tu niekto taky osamely ako ja a ako to riesi. (a nepiste mi venovat s azalubam- tych mam nastastie plno, a su dostatocne zaujimave a mam z nich naozaj radost). Ale radost zo zalub vie vyprchat ked si clovek uvedomi, ze je sam. Neustale sa zamestnavam stertnutiami s kamoskami, kamosmi, zalubami, rodinou, pracou atd. atd. ale styri roky bez akehokolvek objatia atak je vela aj na kona podla mna. Moj problem znie asi poriadne sentimentalne aôle ja sa nehanbim za to, ze som romanticka (teda niekedy :)). Ako to vy zadani robite, ze ste toho cloveka stretli? Myslite si, ze je chyba v mojom mysleni alebo spravai? ( nepoznate ma osobne, ale odhadom len co vas napadne ze cim ju odhanam). Dakujem za vas erady, kritiku, postrehy a pekny zvysok vecera zelam...

magister

wreck
podla mna staci sa sklamat jeden a pol krat.
raz realne a raz platonicky a clovek je bezcitna svina do konca zivota.

riggie1

Ja som typ chalan ktory verí v pravú lásku, mno bohužial som ju nestetol. Teda možno aj ano len mi nebola opätovana. Ak chceš pokecať pošli maila.

wreck

jeej, vitaj v klube, nadej123. velmi rad by som tvrdil opak, ale skutocne nie je dovod mysliet si, ze ked nieco 'kricis' do vesmiru, musi zakonite prist odozva. ak by to tak bolo, tento zivot je rozpravka. ale ked sa okolo seba pozrieme, vidime, ze to ziadna rozpravka (vacsinou) nie je. vesmir je voci nasim tuzbam uplne indiferentny.

ina otazka je kolko tych pravych lasok vobec mozes zazit a kolko bolesti zniest, kym sa instinktivne tak uzatvoris, a ani o tom nemusis vediet, ze ta laska uz nema sancu ani keby bola dalsia z tych pravych.

nadej123

myslite si UPRIMNE ze moze kazdy stretnut toho praveho/tu pravu? terza nechecm zajst do tych reci ze je diskutrabilne kto je pre nas ten pravy atd. proste kazdy takeho akeho by chcel(jasne ze nikto rpe nikoho nie je 100% idealny, ale o to teraz nejde)...ze kazdy moze zazit pravu lasku a stastie v laske? ak ju dava a krici "do evsmiru" ze chce milovat a byt milovany, myslite si, ze to dostane?

nadej123

ivik, to nie je o zaujimavosti, ale zrejme o tom, co vyzarujeme a mne sa zda ze snad yvzarujeme ze chceme lasku...ale ak vyzarujeme nejaky vnutorny neklud mozno preto ju nemame...

ivik24

pupavocka, nadej ano snažím sa byť sama sebou, ale mám pocit že to nemá nejaký zmysel, som nezaujímavá ako žena zjavne.

nadej123

mna netrapi tento Silvester... ale skor to, kolko rokov ma caka a vi vobec stretnem spriaznenu dusu, naozaj chcem spoznat tu pravu lasku niekoho s kym sa budeme skvele podporovat a pri kom sa budeme moct vzajomne rozvijat a posuvat dalej (cize nestagnovat), niekhoo s kym to bdue mat iskru ...

no tak viem ze su aj normalni chlapi ale na takych co mam vo svojom okoli som enobjavila tu iskru, proste nic ku nim necitim, uz to chce fakt stretnut nieco iskrive

nadej123

@viemcochcem : si zena alebo muz? lebo neviem ci ma zmysel to sem vypysovat, alebo myslis ze mi to takeho partnera privola?

a samozrejme, okrem mojich narokov sa snazim spravat tak, aby som aj ja splnala naroky partnera ved som si vedoma toho, ze tiez nie som dokonala :)

proste otazka co chcem mi od teba prisla len tak na overenie ze ci fakt viem co chcem a ano viem ake vlastnosti by mal mat, ktore by nemal mat ale viem ich tolerovat a ktore z tolerovat vazne neviem a tak nechcem vo vztahu