Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

muc

zial, aj zla skusenost je skusenost... aspon v buducnosti budes ostrazitejsia a typka, ktory bude tlacit na pilu bez ohladu na tvoj názor a city posles hned kade lahsie.

bibiana.e

MiškaMiška
schvalne :D ake mal auto a plat?
1izbak si kupuje v takomto pripade len masochista a nie niekto, u koho by sa dalo kopat..

ambrozia

Miška Miška, to vieme, že nie si zlatokopka. Proste si natrafila na nejakého cvoka. A neviem, o čom tu melie bibiana.e. Však to nemá ani hlavu ani pätu. Losos a sosos, to je čo?

MiškaMiška

Pre niektorých, ktorí ma tu považujú za zlatokopku. Ja keď som si s ním začala písať - nevedela som kde robí, koľko zarába, že má auto, či má byt. Vedela som len to, že mal poondené vzťahy, vyzeral charakterný, že túži po partnerke a rodine, má ťažko chorú matku. Keď som tieto sociálne rozdiely zistila - chcela som ten vzťah ukončiť, pretože som cítila, že to bude problém. On mi tvrdil, že žiaden problém to nie je, že jemu záleží na charaktere atď. Nikdy som s ním nebola na dovolenke, nikdy nežiadala, aby mi niečo kupoval, nikdy si nevyžadovala nič finančné. No keď však muž zarábajúci ako on povedal mne, študentke, aby som platila na posedeniach a pod. vtedy som zbystrila, pretože toto nie je v poriadku. A komunikácia tam bola dostatočná, práve ohĺadne predstáv do budúcna i finančných rozdielov...ja som bola tá, ktorá chcela odísť keď zistila, že chlapec má akosi viac než ja...ja som hĺadala lásku, nie prachy...no a dopadla som ajtak takto

bibiana.e

pritom obaja si boli prvi navzajom. pritom nechapem, a chalan z toho po rozchode v takych depkach, ze by ste neverili.
rozmyslam ci ti lososovi muzici odkial cerpaju svoje napady? z TV? alebo z predosleho sklamania?
autorka temy spravila chybu, ze nekomunikovala s nim dostatocne, aspon to je moj nazor, ak uz mam pisat vazne.

bibiana.e

ale je to smutne vies? pretoze potom pride normalny chlap a cely vztah je poznaceny. je to naopak, moj bratranec - bol 12 rokov zamilovany do 1 slecny, (boli pri sebe od 16tich, rovnaky vek), no a ona ho nechala, chcela skusit nieco ine, ale on si medzicasom nasiel niekoho, aj ona. stretli sa. ale co sa stalo neviem. do tyzdna ta jeho co ho nechala si vzala zivot :( nikto nevie preco. ale smutne - vztahy dokazu zivot darovat, ale aj zobrat. on by zahodil AKUKOLVEK A KAZDU zensku, ak by mu jeho neboha ex naznacila, tomu verim.
je to cele smutne proste.

winki

bibiana :D a slečny sa zamilujú do lososových a potom tu budú zakladať témy, ako nemajú priateľov a musia čučať doma pri rodine :D

bibiana.e

blbost :D myslela som sex na 1 noc, nie sex vseobecne, moj muz bol tiez, ale nie ze, tichy, no skor tlmeny. taky ze netrepal do vetra, ale ak nieco povedat chcel alebo prejavit chcel, tak to myslel vazne a stalo to za to. citim ze mu musim ist dat jednu pusu, lebo mi prave robi veceru, wagyu stejk (kobe), mnamky :)
priala by som vam ho tiez :) verim ze jeho klony tam bonku niekde pobehuju, transparentni ako sklo - staci do nich narazit :)

bibiana.e

poviem uz len 1 klise
TICHA VODA BREHY MYJE

.
.
.

(a nikto si to nevsimne)

tam vonku je tona tichych brehov.. a VZDY mate na vyber.. ono pricetny, triezvy a normalny (mlady/stary) chlap nepride za vami len tak, on caka, az VY budete stat za to, take tie klasicke "slovneske K*rv*" nechcu :) nezaujme VAS drahym autom, hodinkami s polomerom jedneho zapastia, alebo RUZOVUCKOU KOSIELKOU (oni tomu hovoria LOSOVA, ale sososa videli mozno tak na ciernobielom zaoblenom CRT,lebo vsetok kapital maju na sebe, v RUZOVEJ...) a v hodinkach.. a okuliaroch :D to je cele.

to je navod, ako si ziskat 99% pohodovy vztah na cely zivot.

ak vam zeny ide o sex, ruzovi su pre vas to najlepsie, co priroda poskytne..

bibiana.e

taka miška 2
ona si vybrala, preco nadavas na muzov? malo slobodnu volu odis, povedat mu AHOJ kedykolvek, alebo ju znasilnil, alebo co?
ano, taki muzi su vo vysokom promile dnes, ale co na tom? ZENY TAKYCH CHCUUUU!!!!!
tak im treba, mate co ste chceli. ti na druhej strane travnika vas uz nudili, istoty a bezpecie, pohodlie a stabilita, to je nudneee, tak majte si iPolovych machrov :D
proste tak vam treba, mastny chleba :D