Zlá koncentrácia

Príspevok v téme: Zlá koncentrácia
l9339

Dobrý deň
mám 23 rokov a od strednej školy mám poruchy sústredenia a koncentrácie často sa mi stalo že som aj počúval danú látku a potom som sa pristihol ako pozerám von oknom, rovnako keď sa ľudia okolo mňa rozprávajú prípadne rozprávajú priamo so mnou po chvíle stratím niť začnem myslieť na niečo úplne iné a neviem o čom sa rozprávame, často počujem úplne niečo iné ako mi ľudia hovoria - na vyšetrení sluchu mi však povedali že sluch mám v poriadku, na prednáškach pociťujem únavu, často na chvíľu zaspím, nedokážem si spájať súvislosti.
Chcel by som sa spýtať v čom môže byť chyba?
Ďakujem za radu..

_meno

V škole som získal viac tým, že som sa díval z okna a fantazíroval, ako naslúchal výkladom.
R.R.

ak ta nebavi vyklad prednasky, alebo ti vadi profak / studenti, temy o ktorych sa ludia rozpravaju ....je to preto lebo ta v skutocnosti bavi nieco ine po com srdce prahne

skus zacinat rozhovory so znamymi ty a tvorit rozhovor. mozno zistit ze si nadchnuty pre astronomiu a medzi studentami strojariny nenajdes hned pochopenie

ak este nevies co ta bavi trav cas s aktivnymi znamymi, novymi ludmi ..jednoducho najst inspiraciu v ludom, vzoroch, cinnostiach