Obočie

jvdhb

ja pouzivam ceruzku. je to trvacnejsie ako tiene a navyse sa ceruzkou da viac dokreslit. mne napr jedno obocie rastie trocha dalej od nosa ako druhe a dokeeslim to ceruzkou. tienmi sa to tak dobre neda dokreslit. chce to trochu cviku a bude to v pohode. ak mas donry tvar tak ti v podstate staci len akoby vyfarbit medzery medzi chlpkami

takajedna

och, uz som sa naplasila, ze cele :D tak potom pouzivaj radsej tien alebo chod ku kozmeticke a ta ti ho nafarbi farbou na obocie :) alebo sa nauc sama si ho farbit najskor to skusaj s kremom a potom si kup v drogerii farbu na obocie, v lekarni peroxid vodika 3-6% uz zriedeny a to si zmiesas na hustejsiu kasu, nechas posobit par minut podla toho ake ho chces mat tmave a vatovym tamponom zotries farbu :)

takajedna

hadam ho nemas vytrhane cele...lebo ak hej tak si to nechaj okamzite dorast a potom zajdi ku kozmeticke nech ti ho upravi...ked ho uz mas upravene, tak pouzivaj radsej tien lebo ceruzkou nakreslene obocie vyzera velmi neprirodzene...inak na youtube je vela videi kde si baby upravuju obocie

Prezývka55

Radsej si ho nechaj narast, podla mna len nakreslene obocie vyzera hrozne.
Jedine ze by si ktomu mala nejaky vazny dovod alebo by si uznavala nejaky gothic ci cyberpunk styl to by som este bral. Ale len tak vytrhat a potom zas nakreslit? wtf