Zenska logika

Príspevok v téme: Zenska logika
alino6

Ahojte,chcel by som pocut nazor druhých a trosku poradit.Pisem si s dievcatom 3 krat sme sa videli momentalne je v zahranici na brigade ,piseme si uz pol roka ,zo zaciatku bola cela happy poblaznena somna ale postupom casu nejak ochladla poslednej dobe je taka chladna,odpisuje mi tak 2 slovami ziadne emocie,nic poriadne mi nechce o sebe povedat ja sa snazim milo k nej spravat ale ked jej napr.3 dni nenapisem tak hned sa pyta co sa deje ..Vela krat som sa jej pytal preco je taka vzdy to zahrala ze nema cas a tak..neviem o co jej ide, mne sa paci je fajn baba len neviem ci to pisanie ma nejaky zmysel ked sa takto sprava..pripada mi to ako keby som si s kamaratom pisal ..neviem ci to mam zabalit alebo ako mam spravit aby mala zaujem ..pride domov az v decembri :(

Hrac

pol roka pisete spolu a ty to chces balit? pockaj, zacal si vlastne nieco? uz davno ste sa mali stretnut a normalne sa spoznat... takto pisat si mozes aj s kamosom a vyjde to tak isto :-)

Cariboo

zenska logika :)
zatym nehladaj logiku. tak bud si ju omrzel alebo caka ze ty budes aktivnejsi. vlastne ani ja neviem co tym cieli. len tipujem alebo fakt nema cas

ak ti to nevyhovuje tak sa s nou rozluc a viac sa nenamotavaj