Hemeroidy?

Príspevok v téme: Hemeroidy?
normalna1

dobry den, chcem poprosit o radu. . Mam 28rokov a doteraz som mala pravidelnu stolicu. kazde rano po prebudeni som vypila pohar vody a isla som na wc.. Nikdy som nemala hnacky ani zapchu. Pred dvoma tyzdnami vsak zacal byt problem. . Tri dni som nemala stolicu a potom sa mi spravila pri konecniku taka hrcka. . Stale sa zvacsuje a dnes ma zacala riadne boliet. . Bohuzial mam sedave zamestnanie :( som aj vasniva cyklistka a niekde som citala ze to moze byt aj z toho. . Tiez som citala aj o masti Faktu. . Pripadne mi poradte na akeho lekara sa mam obratit? Dakujem za kazdu radu

jany132

podľa mňa k obvodakovi zbytočne. obvodak ti nato len mrkne a ale originál vyšetrenie robia na gastroakopii či ako sa to vola. ja som tam bol. 5 min strachu a nepríjemnosti strčila mi do zadku taký kolík a potvrdila mi že áno sú to hemoroidy že vraj to má už každý druhý človek. jediné čo mi povedala že si mám kúpiť V lekárni niečo že na to sú voľno predajné lieky a masticky. odporúčam Ti kúpiť tu masť faktu a nejesť nezdravé jedlá vyprážané a pod. (aspoň teraz), daj si radšej jablko, sušené slivky a vločky aby si nemala tvrdú stolicu. ;) je to nepríjemné boli to ale prejde to ;) k lekárovi by som šiel až keby ma to trápilo dlho a spozoroval krv V stolici.

marekn

je to zo sedavej prace, ja som to mal tiez, siel som k obvodnej, predpisala mi nejake lieky a masticku a po case sa to stratilo.

normalna1

tak som to porovnala s obrazkami na nete a urcite je to hemeroid :( citala som ze to treba zatlacat naspat dovnutra. , mate s tym niekto nejake skusenosti? A mam s tym ist ku obvodakovi ? Dakujem