Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
Knihomoľka

Ahojte :) Mám jeden problém :) Môj priateľ ma už dva krát požiadal, aby som ho zviedla, lenže ja som to nikdy nevedela robiť, resp. ani neviem ako sa to robí :D Vždy to bolo počas bozkávania, to ma už úplne vykoľajilo, lebo som nevedela ako čo odo mňa chce, či mu je málo spôsob akým sa ho dotýkam a podobne. Sme spolu krátko, cez dva mesiace... Neviem si vôbec predstaviť ako začať (vylučujem striptíz, kedže by som sa necítila vo svojej koži - ja som skôr hanblivý typ :) ). Hľadala som niečo aj na internete, ale nič súce som nenašla :) Baby, viete mi niečo poradiť ako začať? Čo funguje na tých vašich chlapov?

jedulka

když se žena brání orgazmu, tk takovou nepoznám, a jestli existuje tak je s ní něco v nepořádku a mistr tesař, to okamžitě vycítí a ani se do marného boje nepustí.
ano, žena musí poznat řeč svého těla, o samotě v klidu,to je jí část dílu, kterým prostě by měla přispět.
Proč mám pocit, že mluvím s Erikem?:-(

mauvaya

skor som to myslel takto:
idu do postele majster a zena (je jedno aka) a ta zena sa brani orgazmu.. napriklad ze sa nedokaze odviazat.. dokaze majster tesar uspokojit aj takuto?
alebo ina otazka z ineho uhla :)
dokaze majster tesar zorgazmovat 100% zien sveta? (ak by na to mal cas, cize laboratorna teoria)
a s tymi % som myslel toto.
kolko percentom sa podiela na orgazme zeny muz a kolko zena?
alebo moze byt zena mrtve drevo a muz jej daruje orgazmus? - toto myslim ze je 100% ograzmus od muza..
ak by sa snazila a jzena, tak ma nejake % aj ona.. tj. snazi sa v hlave ale aj telom.. takze jej patria iste % a nie 100% len muzovi..
tymto sa snazim pochopit neviem co, vlastne nic :D len ze ci stoja za orgaznom len zeny obaja, alebo len muz.

jedulka

ženský orgazmus se nepočítá na % ale na čas :-) máš mezery ve vzdělání:-)takový až hodinový orgazmus,vymele ženský mozek serotinem natolik, jak znám ze zkušeností okolo,jde za ním jak pes za uzenýma žebírkama :-)tak to je! :-)

jedulka

myslím si že ne. Mistr tesař, to je někdo kdo ženy zná a miluje je!No, má jich trochu víc než by se žádalo, prostě je miluje všechny :-)ale tak každý potřebuje mistra tesaře.Z vlastní zkušenosti, můžu říct, že ženy takového muže poznají okamžitě, věř mi, stačí pohled, zkroutí se nám vaječníky a navlhnou nám nohavičky a je úplně jedno jak vypadá :-)

mauvaya

jedulka, lenze kolko % orgazmu ma na svedomi zena? tj. co ak pride majster tesar k takej, co ma psych.blok k tomu? utne sa aj on?

jedulka

Knihomolka, promiň, že jsem tě nazvala Barunkou:-)ale myslela jsem tebe.Je velmi důležité, že jste si o tom promluvili.A je to dobrý asi kluk, když mu záleží i na tvojí spokojenosti.Tvoje předchozí zkušenost, je opravdu otřesná!S mojí náturou by šel tak rychle, že by ani nepoznal kde udělal tesař ve dveřích díru!!! Jsem přesně jako ty, na požádání nefunguji.To musí jít samo od sebe.A ted udělej pro váš spokojený milostný vztah zas krok dopředu ty a nauč se řeči tvého těla.V tajnosti a tichosti,neměla by ses stydět sama před sebou.To už by nebylo něco dobře!
sex-vztahy.doktorka.cz
LET´S GO :-) a všechno bude suprr!!!

jedulka

Potvůrka, tak se sem zapiš pod nějakým jiným nickem a řekni co říct chceš:-)Podle mě je velmi důležité tohle téma rozebrat!Jak říkám,poptej se svých kamarádek, jak na tom jsou.Bude tě to šokovat!Pár lidí my už vytklo, že příliš analyzuji a mají pravdu.Prostě jsem jen chtěla Barunku popostrčit:-)A jak jinak než trošku natvrdo, nicméně pravdivě.Když chlapa miluji, za to jaký opravdu je, můj orgazmus jako většina žen, v tom nehraje, žádnou roli.Je tisíc věcí proč ho milovat, tak ta jedna nemá ani cenu se s ní zatěžovat.Nicméně když je chlap citlivý a nezáleží mu jen na sobě, a nedaří se mu,je tím frustrovaný a můžeš mu do aleluja vysvětlovat, že je to dobrý jak to je.Neoklameš citlivého a milujícího chlapa, jak je všeobecně a opět mylně rozšířené.Je to debata na dlouho a já cítím,že kdyby jsme se poznali osobně,notovali by jsme si.

poPotvorka

jedulka ... ja netvrdim ,ze je nieco nepocestne ci nemoralne na zenskom orgazme ,len pisem ,ze pre mna je sex nieco pri com sa dokazem totalne odviazat a pisat o tom tu ,by ma mohlo zaskatulkovat do tej kategorie nie moc zdrzanlive :-/
ja som za sex hned po .... spoznani s partnerom ,lebo si myslim ,ze cim viac zakryvame (skryvame) v zoznamovacej faze vztahu svoju pravu tvar ,tym horsia bude jeho reakcia vo faze nevyhnutneho vytriezvenia
mozem ho lubit neskutocne moc ,ale co ak si poviem "sex az po svadbe" a ten sex nam nesadne ,co ak nikdy nezazijem orgazmus ?
a co sa tyka muzov ,tak s tym, co pises totalne nesuhlasim !
my sa proste nedokazeme vobec zosuladit a nase odlisne sexualne potreby ,vobec nerespektujeme
zenska sexualita je ina a velku ulohu v nej hraju pocity ,vonkajsie okolnosti ,zazitky na nasu sexualnu tuzbu sa viac sustredujeme a na vzrusenie nam nestaci len predstava ,ci myslienka ,ako sa povie nas sex. organ je mozog a muzi to maju zase uuuplne ine ,tam velku ulohu hra testosferon a isto vies ,kde sa ten betar tvori ..... ano tam dole :))

Knihomoľka

Mikaela :) to bol teda fakt skvelý nápad :) len ja s tými mojimi pohybmi obstojím asi tak na disko :) a nie na nejaký erotický tanec :D