Zomriem ako panic

Príspevok v téme: Zomriem ako panic
mrtvoliak

Zdravím. Mám 23 rokov. O mesiac mi končí absolventská prax a potom zas ten kolotoč na úrade práce. Zháňanie pečiatok a pod.. Problém je ten ze mám sociálnu fóbiu, panickú poruchu, depresiu, nespavosť....z každého rožka troška. Čo ma ale najviac ničí je že som ešte nemal babu. Už si o sebe začínam myslieť že som impotent. Ale nie som. Okolie hovorí že vraj som aj pekný. A vlastne ani nemasturbujem. Je to normálne? Nechce sa mi s ním babrať :) Nepoškodia sa mi semenníky? :) Ale akonáhle uvidím nejaké dievča nastáva vo mne taký príjemný pocit vzrušenia no proste chlapi viete o čom píšem. Neviem ako ďalej. Asi 10 rokov som uvažoval nad samovraždou a rozhodol som sa nezabiť kvôli rodine. Ale čo ďalej? Aspoň pusu by som chcel od niekoho, objatie, pochopenie...ja už vážne neviem čo ďalej...Poraďte mi niekto prosím. Som Normálny?

marlienka 12

Skús sa vopchať do nejakej spoločnosti, skús chodiť medzi mladých na festivaly aby si mal možnosť sa s niekým zoznámiť. Určite niekde čaká Tvoje dievča.

chalice

Mas dve moznosti, bud s tym nieco rob a nerev alebo si nejako zapln nadmerne mnozstvo volneho casu(sport, studium atd.), aby si neriesil somariny. Su aj horsie problemy ako toto.

ta3

boze, ved v Tvojom veku je to take jednoduche, asi budes musiet zmenit myslenie, nestaci len tuzit potom aby som ja nieco dostal (objatie, bozk, pochopenie), treba aj tuzit toto vsetko niekomu dat, ale nemozeme niekomu dat nieco co sami nemame, predovsetkych musis mat rad sam seba a potom budes schopny mat rad aj ostatnych a budes moct rozdavat objatia, bozky, ak nieco pre nas nefunguje, asi niekde robime chybu, treba ju odhalit a pracovat na nej, kamen urazu bude v tom, ze nemas sa rad, nemas uctu voci sebe, ako to viem?, zaoberal si sa samovrazdou, ktoru si nevykonal nie koli sebe, ale koli rodicom, Mrtvoliak, tak sa preber konecne k zivotu, urob nieco aj koli sebe, mas na to, si mlady, udajne aj pekny, si normalny, masturbovat nemusis ked necitis taku potrebu a semeniky to neohrozi, je vyborne, ze si sa rozhodol pre zivot, ale treba ho zit a nie iba existovat, stanov si ciele a kracaj za nimi, tes sa na ne, dobre, chces objatie, bozky, chces dievca, tak popracuj na sebe, pokial budes uvazovat a spravat sa ako Mrtvoliak, ziadnu ku sebe nepritiahnes, uz sa opakujem ako pokazena platna, no poviem to este raz aj Tebe, sme taki ako myslime a okolie nas vnima takych co si sami o sebe myslime, ako sa citime, prekonaj pesimizmus, zacni sa trochu usmievat a okolity svet Ti zacne usmevy vracat