Mysli pri tom na ine zeny?

AfterEight

Ja pri milovani,aj pri "rucnej praci" mam zavrete oci,pomaha mi to viac sa sustredit,vychutnat si to a mam vtedy lepsi orgazmus ;)

Tak isto aj moj partner ma pri tom zavrete oci a ked ho ja robim,sem tam sa nanho pozriem a staci mi,aky ma pri tom vyraz tvare. A je to spokojnost.

A keby aj ludia pri milovani sem tam myslia na inych ludi,hercov,herecky,nejaho chlapa z obchodu,alebo sprievodkynu, mne by to vobec nevadilo,ved tych ludi nikdy neuvidi, ja si myslim,ze fantazia absolutne nie je nic zle,napr fantaziruje o tom,ako budes mat na sebe nejaky oblecok,tak predsa pri tom musi mat zavrete oci :)...Dolezite je,ze chce sex s tebou,chce zaspavat s tebou.

jahodka123

Čo vám na tom pre boha vadí?? Mne to je náhodou príjemné, keď na mna pozerá a viem, že sa mu to tak páči.

A k téme - môže, aj nemusí. Mne môj povedal, že nemyslí na iné. Na to som mu ja povedala, že za 20 rokov určite bude a spolu sme sa na tom zasmiali :D

Blondula

Lulita... ja by som kludne prijala,keby som mala zalepene oci...alebo partner :P pokym sa mu to paci a neoslovi ma inym menom,nech si mysli na koho chce :D :P

lucia887766

Nemusi si predstavovat ine, len si to mozno takymto sposobom uziva. aj pri bozkavani mava vela chlapov zavrete oci.