Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osamelosť stredného veku a možnosti zoznámenia

Príspevok v téme: Osamelosť stredného veku a možnosti zoznámenia
Sonjaa

Ahojte, som žena v strednom veku, rozvedená, rozídená a momentálne dlhodobo bez vzťahu. Mám dospelé deti, slobodné, ktoré žijú striedavo u mňa a striedavo v mieste svojej práce.
Mám zamestnanie, ktoré mi vyhovuje, dostatok kamarátok, kolegýň a kolegov. To všetko je síce fajn, je kam chodiť a vypĺňať si voľný čas, ale samozrejme nie je to ono. Veľmi mi chýba mužský protipol a kvalitný vzťah, kde nejde iba o sex. Krátko po rozvode som sa zoznámila s jedným mužom, s ktorým som mala niekoľko ročný vzťah a zdalo sa, že spolu aj zostaneme. Ale vykľul sa z neho človek, ktorý si sledoval iba svoj záujem - teda mať partnerku do domácnosti a na sex. Zabúdal na to, že aj ja mám svoje deti a svoju domácnosť, kde musím fungovať a nie prioritne makať na jeho baráku...A pritom bol neskutočný lakomec, schopný si dať zaplatiť odo mňa aj polovičku nákladov na benzín, keď sme niekam išli. Pritom to ani nepotreboval, bol pomerne bahatý podnikateľ... len chorobne lakomý a stále nariekal,čo čo stojí a ako nemá peniaze... Ale nie o tom som chcela písať. Po rozchode som sa na radu kamošky dala na rôzne soc. siete s cieľom sa zoznámiť, a môžem povedať, že som veľmi nepríjemne prekvapená, o čo ide dnešným mužom v strednom veku. Samozrejme, že iba o SEX,SEX a znovu SEX. Jednoducho v dnešnej dobe nie je možné si nájsť slunšého partnera, ktorý sa pozerá na život inou optikou než je len hľadanie stále nových a nových mileniek. Mám pocit, akoby títo muži sa priam pretekali, ktorí koľko sex. partneriek bude mať do času, kým ešte môže fungovať.... Je to hrozné, som z toho znechutená, ako to dnes beží. A to podotýkam, že som príťažlivá žena, štíhla a vzdelaná... Zistila som, že nemám šancu nájsť muža, ktorý by mal také kvality, aby bol schopný budovať normálny vzťah. Lebo je ľahšie mať stále novú partnerku a byť stále niečím novým očarený, ako riešiť problémy a hľadať východiská vo vzťahu, ktorý nie je vždy len prechádzkou ružovou záhradou....
A mňa už nebaví sa stále zoznamovať s mužmi, a nakoniec zistiť, že je to vždy len o tom istom ... 3-4 mesiace kontaktov a potom ... postupný úpadok a koniec ....
Mám taký pocit, ako keby sa všetci muži zbláznili... Čím úspešnejší muž, tým viac je orientovaný iba na krásu stále nových žien a stále nových kontaktov v SEXE....
Je to u mužov stále len záujem o SEX, SEX a SEX - a nie o vzťah

mauvaya

Sejla, ano mas pravdu, ja len nadavam na OSUD !! :P
Ale schvalne, napis mi, ako sa odlubit.. A tak isto intenzivne sa zalubit do "pravej"
Podla mna je to nemozne, lebo kazde odlubenie odtrhne kus z cloveka, ci chce alebo nie, a vinu nikto nenesie, OKREM BOHA A OSUDU !!!
boha jeho, tak sa tesim, ked skapem, a budem face to face k BOHU..
o boze, nech sa modli, aby neexistoval, inak znicim vsetko na com mu zalezi..

mauvaya

blizsi priklad je takyto:
mlada slecna stretne svojho prveho, kotreho si zidealizuje (lebo on je evidentne magor, ked ju po x csae opusti)
tato slecna uz muzom neveri (a neda sa jej to zazlievat)
no a teraz pride iny, kvalitnejsi muz, a zalubi sa do nej, lenze ona to nedokaze prijat.
keby tento druhy prisiel ako prvy, tak by (teoreticky, hypoteticky) mali daleko vyssie sance, ako s tym prvym.
takto nejak som to myslel :P
proste, ked teraz pojdem a zlomim surovo sdrce nejakej, sposob radsej nebudem pisat z mnoho dovodov, tak taka zena ma zivot totalne v 3,1514ci posrany, krajsie sa to napisat neda, lebo tak to proste je..
to mas nieco ked tyraju dieta, zneuziju ho a potom povedz " ale ved mozes mat super zivot "

ANO !!! 1% to dokaze.

cize znamena to snad, ze ta slecna z mojho prikadu je "slaba" lebo uz nechce niest tak brutalny risk, ze sa sklame ???

Sejla

Mauvaya
Ale no tak, to je dosť podobné tomu, čo som vravela. Ako ale teraz neviem, či chceš poradiť, alebo len teoretizuješ:)
Stále je to zaľúbenie sa do niekoho, kto neľúbi teba.

mauvaya

vlastne mas pravdu, vtom, ze potom v PRITOMNOM case uz je to nekompatibilne.
lenze mne islo o ten SKRUV***** osud, a cas..
ze zivot 1 zmeni natolko, ze potom ma mensie sance..
a ked cloveka osud zmeni, pochopitelne hlada ine, ale pred zmenou BY hladal PRESNE to.. (co uz teraz nedokaze prijat)
proste - zalezi extremna na stasti, ak ta oslovi nejaky muz na MHD zastavke, ked mas zly den, mozno ho odmietnes, NEVEDOMKY!!! a moze to byt idealny muz pre teba :)
proste laska ide ruka v ruke so stastim, podla mna, co pozorujem..
napr moj dedo a babka sa stetli brutalnou nahodou, a su dodnes a happy.
ktovie ake by to bolo ak by stretli inych..
a niekto kto umyselne hlada - sklame sa milionpatstokrat..

mauvaya

Sejla, nechapes :)
priklad:
stretne sa ON a ONA.
ONA uz zanevrela na muzov.
ON je este zasneny rozpravkovy typ, co veri na obrovsku lasku v zivote.
ONA uz nedokaze po takom obrovskom sklamani.
A povie, ze ak by sa stretli pred X casom, tak by to bolo DOKONALE, lebo OBAJA by tuzili po rovnakom (a na vzajom by sa nezranili, nie ako ju zranil TEN jej prvy)

Alebo, ONA povie, ze o 5 rokov mozeme, pretoze potom ON sa sklame (sklameh ho INA) a ON tiez ZANEVRIE na rozpravky a zivotnu lasku a budu proste "realisti"

takto som to myslel

pandorica

Ono sa hovorí,že láska si nevyberá.Ale ak by so si mala vybrať ja, tak radšej nech milujú mňa ako keby som mala milovať ja

Sonjaa

pandorica
to si vyjadrila úplne presne.... je to obvyklá výhovorka, slúži na to, aby sa dotyčný obhájil, prečo toho druhého nechce ....

Sejla

Ja som nikdy nevedela pochopiť, ako môže niekto milovať niekoho, kto nemiluje jeho. Ako viem, že sa to stáva bežne, ale aj tak tomu nerozumiem, stalo sa to toť môjmu spolubývajúcemu so mnou.. Nepríjemné..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.