Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
aa66

Zdravím,beriem asi týžden lexaurin 1,5mg za den,mám silné uzkosti,SF,pocitujem nervozitu,neklud,nemožem spať a bojím sa ludí a takisto že ma niekto sleduje a pozoruje a tiez si namyšlam rozne veci z čoho mám samozrejme zvyšenú srdečnu činnosť.Ked si dám lexaurín tak zázračne všetko ustupi a cítim sa dobre.Avšak nemožem to brať dlhodobo lebo nechcem aby bol somňa nejaky dement a pod.Takže otazka znie či kratkodobe lieky proti uzkosti su len dočasná nahrada kym zaberu antidepresíva? Alebo keby som si dal lexaurin napríklad 1,5mg podla potreby že každy tretí den tak by som to mohol teoreticky brať aj dlhodobejšie?? Prosím vás nepíšte mi nič že zvladni to bez liekov a pod,tieto rady nebudem brať na vedomie.

zdravy

anonym66, ja som myslel, ze si zacal AD brat, tak preto zaciatocne stavy. Poviem, len ze, kazdy upozornuje na riziko navykovosto na BZD. Skor si myslim, ze navykovi su ludia ktori sa nedokazu popasovat so zivotom a su v podstate zdravy, len si ulahcuju cestu. Najlepsie ak sa opytas svojho psychiatra. Myslim si, ze na utisenie stavu su BZD vyborne.

pandorica

Vôbec nie je dôležité ako dlho, koľko, kedy, ale to či ti lieky pomáhajú, ak ti ich predpísal doktor, asi vedel prečo, a tie AD začni brať čo najskôr, lebo úzkosť ti môže riadne skomplikovať život

anonym66

zdravy,bral som niekedy valdoxan ktory som vysadil kedže nepomahal tak ako by mal.A teraz mám AD Alventa ktorú začnem brať ale až o týžden lebo tento týžden mam vela bezodkladnych povinnosti a neviem ako namna to zaposobi ten liek

aa66

Diký za rady,toto som potreboval vedieť.Ja som totiž čital že dlhodobe uživanie bromazepanu može poškodiť kratkodobú pamať a aj v pribalovej informácii je napísane žeby sa mal uživať len po dobu 8-12 týždnov

pandorica

Verca, nepísala si niekde, že máš len 14 rokov?Ako môžeš radiť niekomu, kto má problémy s úzkosťou?Čo ty môžeš vedieť o lexaurine a antidepresívach?!

aa66

verca-82
Neuveríš ale ja som už raz davnejšie lexaurin vysadil kvoli tomu že som chcel proti tým stavom bojovať bez liekov a to som bral vačšie dávky,niekedy aj dva cele tabletky do dňa.Abstinenčné priznaky sa dali potlačiť alkoholom v malom množstve a potom to vymizlo.Nespávam kvoli tím uzkostiam a tomu že mi v hlave víria kadejaké myšlienky,stále nad blbosťami rozmýšlam a pod.Po lexauríne mám čistu hlavu,som kludny a spím bez prebudenia aj 8 hodín