Nenávidím toto hnusné leto

pivonka

Leto je super bajecne, nech takto vydrzi este aspon mesiac a v noci nech poprsi.

mas asi problemy so zvysenou potivostou a nasledne unavnostou, z coho su depresie a to treba liecit.

o.m.g♥♥

Aj v anglicku je teraz teplo toto leto vyslo ale pride jesen zima a nastane obdobie dazdov.:(
Ale v zime je tu vyhoda ze neni tu sneh ale dazde aj ked ja nemam rada dazde ale co uz

Jane_3sto18

Leto je jedno z období, ktoré nenávidím aj ja. A hlavne milujem vety letomilov: "už sa teším na leto, konečne bude teplo a môžem sa kúpať."
Príde leto, je dva týždne a letomil tvrdí: "Fuj, aké je hrozné teplo!"
Máš predsa svoje milované leto, nie? Tak sa smaž na slniečku...
Ach, len ujsť do daždivého Londýna a som za vodou.

Lenora

Araz, aj mne sa tá reklama hnusí, nemôžem sa na to pozerať, ani v TV som sa na to nikdy nepozerala a tu je to ako za trest. Ale dá sa urobiť toto: Zmenši si okno prehliadača a prispôsob si okno sprava, zľava tak, že sa ti to skryje.

ebi777

tak asi preto zo mňa neleje, lebo teraz 2 týždne som u našich, bývajú v horách a z každej strany les,, a dom sa neprehreje tak ako bytovky v meste....,

ale už zajtra cestujem preč, tak uvidím, že ako bude :)

ebi777

:D to bol len tip, nevyšiel no :))

vieš ja som si neskutočne živo predstavila, teda tvoj príspevok "leje sa zo mňa voda" :D

ja sa potím tiež, ale neleje sa zo mňa voda,,tak ja som si to prikreslila trošku :D

araz

aj som to tak pochopila,že mam schudnut ked mi je teplo,ale neviem odkial si je ebi ista,že som tlsta ked mi radi schudnut ?

araz

nejem nic teple aj ked navarim jem to až studene polievky vobec nie,vascinou zel.salaty ovocie,pijem denne aj3-4 litre cistej vody niekedy vyžmíkam do vody citron,ja neviem ako pisem mne je stale teplo aj v zime ja chodim v zime v trickach s kratkym rukavom neviem prečo mi je stale teplo

poPotvorka

aha ,tak pardon ebi ,uz chapem ako to bolo myslene :))
aj mne je uz teplo ,ale pre ten trapas co tu pisem
cize jej radis, aby schudla a tak jej nebude tak teplo ..... jaaaaaj paaanecku pardon doslo mi :)