Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?

Príspevok v téme: Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?
lostfound

..mam dievca velmi zlatu holku a chodime spolu uz 2 mesiace...zatial sme sa len bozkavali a tak srandy ale jednej veci nerozumiem...raz sme boli von bola uz tma a ked som ju bozkaval na krk bola v pohode videl som po nej ze sa jej to paci ved je predsa zena a vzrusuje ju to...bolo to pekne sa tak hecovat na vzajom...ale odvtedy ked idem na krk alebo ucho alebo ju len pritlacim na seba..nejako nechce..ako bozkavat jej nerobi problem to chce ale nesom ziadny uchyl ale ved preco to nechce?..uz bola aj tma aj atmosfera a stale sme len pri bozkavani..ZENY NEVIETE KDE JE PROBLEM...ze ma chce to viem lebo mi to stale hovori sme zalubeni ale..co teraz??? hmm??..neviete nejaku taktiku alebo nieco? mozno na to idem zle alebo rychlo...PROSIM PORADTE

CuMiKuMy

Tvl,luia vi tu potrebujete radi ako na ton :-D A jaTakže pomošte my :-D Odpovede ale pomoc Prosim Pište na FB:Romi slovák.....:-D Takže mám 14 rokov o par dni 15 :) Mja baba Má 15 a Chodime spolu uš cez 3mesiace!!!....A Bozkavať...mse sa uš aj te čo tu pišeťe....Boz na krk,ucho hrud.....:D:D všetko uš bolo....Ale mám problém s niečím iním.Ona neni ako ostatné....:DJe do mna zamilovaná a chce SEX...!!! Ale vipravali sme sa o tom vela krát ale Je tu ten problém že či sa to v 15tích dááá!!! Prosím pomožťe dakujem....Za pomoc vás Lubim:-**** :)*

madmac

pocuj, ludia su vo vela smeroch zakomplexovani... chalan nechce vyssiu babu vacsinou, lebo sa pri nej citi blbo. A takisto baby sa vacsinou blbo citia pri mladom chalanovi. Da sa to porazit, lebo su to len chorobne myslienky ktorymi mame vymyte mozgy, ale ide o to, ze malokto ma volu skutocne to prekonat. Chapes, takze jedina cesta ktora existuje na vyriesenie tvojich problemov je: najst odvahu u teba aj u nej a vydiskutovat si vsetko, uprimne... komunikacia - to je vec ktora v dnesnej dobe chyba vo vztahoch, asi tak 99% ich krachne na komunikacii, pritom by to mala byt veci uplne prirodzena. Chora doba je dnes, a odnasaju si to medziludske vztahy. Ale kazdy si moze povedat, ze bude mat ine vztahy, aj ty.

lostfound

..ja vazne ludia neviem aj ked uz by som chcel zabudnut kazdy den ju vidim v skole a ked som bol sobotu von siel som ze sa obzriem po inej..neviem preco ale mam strasne zlomene srdce a chcel som v ten vecer nejaku babu....bol som prv v bare stretol moju byvalu a bolo po vsetkom...myslel som cely vecer na nu.....hovori ze pocka dokedy zmaturuje a uvidi sa...ale matura sa zacina od dnes za dva tyzdne...a skonci do troch tyzdnov...a co som ja nejaky debil?..ze budem cakat tri tyzdne a co ked mi potom povie ze ma nechce a ja jak saleny cakam co bude dalej...nechapem tomu..nechcem byt smutny ale co mam robit?..zabudnut sa neda ked ju vidam kazdy den v skole...a co ked budem s inou a moja byvala si uvedomi ze ma lubi a ja uz budem s inou alebo co mam kurňa robit do riti....nejake dospele zrele riesenie...kazdy vravi daj tomu cas ale ja neviem comu davam cas....co ked si len cakam na definitivny koniec?....=(

cibetka

priklanam sa k nazoru,ze jej skor vadi,ze si mladsi,mozno si nevie predstavit ,aku by ste mali spolocnu buducnot,su niektore baby,co chcu najprv studovat a boja sa byt pritom zamilovane,ved aj ty este budes chodit do skoly,asi sa nechce viazat,nechce ta sklamat a radsej ti to povedala takto

cokoladka

lostfound, musis byt rozumny.. pozri sa na to racionalne, ako si sa citil.. ved co vsetko si pre nu robil!! a vidis to.. ja viem, je to tazke a neznasam vetu : Cas vsetko zahoji. ale je to pravda..

lostfound

..vazne ludia ked sme sa tolko rozisli a stale ma chcela spat..myslim si ze sa niecoho boji...vravi ze na mna mysli kazdy den chybam jej..je jej somnou dobre ale neviem mozno ma nieco na srdci nieco COHO SA BOJI..teraz ked ma nechala ja viem ze este neni koniec ale neviem ako sa spravat