Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?

Príspevok v téme: Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?
lostfound

..mam dievca velmi zlatu holku a chodime spolu uz 2 mesiace...zatial sme sa len bozkavali a tak srandy ale jednej veci nerozumiem...raz sme boli von bola uz tma a ked som ju bozkaval na krk bola v pohode videl som po nej ze sa jej to paci ved je predsa zena a vzrusuje ju to...bolo to pekne sa tak hecovat na vzajom...ale odvtedy ked idem na krk alebo ucho alebo ju len pritlacim na seba..nejako nechce..ako bozkavat jej nerobi problem to chce ale nesom ziadny uchyl ale ved preco to nechce?..uz bola aj tma aj atmosfera a stale sme len pri bozkavani..ZENY NEVIETE KDE JE PROBLEM...ze ma chce to viem lebo mi to stale hovori sme zalubeni ale..co teraz??? hmm??..neviete nejaku taktiku alebo nieco? mozno na to idem zle alebo rychlo...PROSIM PORADTE

lostfound

..tak asi s nou o tom vazne pokecam mate pravdu..ale ved ked na tym uvazujem tym ze ju bozkavam na krk neznamena ze jej spravim cucflek alebo ze budem chciet nieco viac....myslim ze aj take "hecovanie"...take nevinne vzrusovanie..krk uska a tak moze byt samo o sebe pekne bez toho aby nasledoval sex...ale ked sa boji alebo neviem co tak potom to bude tazke...isto sa boji ze bude nieco viac a este nechce...a kedze ju lubim tak ju nebudem tlacit do nicoho...az ked budeme niekde na chate alebo niekde sami na noc..tak skusim...co vy na to?

ivka2

no najviac by ti poradila asi ona sama..skus sa s nou normalne porozpravat, o VSETKOM , ze co ako kedy a kde:)proste, aby aj ona aj ty, aby ste vedeli an com ste, aby ste vedeli co ood seba ocakavate, normalnym rozhovorm nic nepokazis...my ti za nu neodpovieme...kazda zena je ina:)kazda ma rada nieco ine:)takze rozpravat, rozpravat, rozpravat a potom KONAT:)vela prijemnych zazitkov prajem:)

lostfound

ja vas vsetkych chapem...ja viem ze krk je slasť a potom nasleduju ine veci na ktore niesme pripraveni..ja ju chapem ze nechce byt moc vzrusena ked vie ze dalej to nezajde...ale neviete co mozem robit aby sa jej to pacilo a pritom sa nebala ze to zajde dalej..usi? alebo co ..dotyky? kde?..pls zeny pomozte=D

ivka2

no urcite je bozkavanie prijemne a vzrusujuce..a ked uz padaju take fajne bozky na krk tak to uz je ine vzruso:))ja to mam strasne rada, ale potom uz nasleduje aj nieco viac:))a ta tvoja asi nic viac nechce preto nechce ani bozky na krk:))ja ked som sa 1x so svojim priatelom bozkavala tak som mala az take steklenie bv brusku:))..skoda ze to casom vyprchalo:((

ouevej

ja robim to iste ako tvoja holka.Ked mi priatel zacne bozkavat krk usi a podobne zacina ma to rajcovat a nechcem aby pokracoval dalej lebo by to preslo dalej a dalej a tak to este nechcem.. =P Je to velmi ale ozaj velmi velmi prijemne, ale niekedy mi vadi aj to napr. ze som v spolocnosti kopy kamaratov a kazdy na nas pozera to je neprijemne.. =) skus ist na to velmi pomaly a hlavne ked ste samy..

lostfound

jj asi tu mate vsetci pravdu..este je cas na take veci..ale viete ja od nej nic nechcem...ziaden sex ani nic len som myslel ze bude len rada ked bude trocha mimo ked ju budem bozkavat na krk..ja by som ani nic ine nechcel..ale ked je tma sme pod blokom smejeme sa a bozkavame tak som myslel ze to padne vhod..a preco sa boji??? sexu? sak ja ho nechcem ani pod blokom asi tazko heheh=DD....hmky tak myslite ze ju vzrusuje aj bozkavanie? teda vas zeny?..alebo aspon by bolo super TAK MI PORADTE CO MAM ROBIT ABY SOM JU ASPON TROCHU ROZHECOVAL...bozky su krasne ale chcem uz trosku vzrusenia...sak predsa som len muz=DD

ivka2

podla mna sa boji ze budes chciet nieco viac a ona to asi este nechce...mozno chce nieco viac az s tym pravym , a mozno si este nie je isty, ci ty si ten pravy..dufam ze chapes co chcem povedat, len sa prosim neuraz..mozno preto nic nechce ze ty mas este len 16...neviem, ale zdas sa mi este mlady:))ja si neviem predstavit randenie s mladsim chlapom:))..ale skus pockat, casom uvidis, ale urcite ju to vzrusuje ked ju bozkavas, len to nedava najavo..:))
inak ked som zacinala so sovjim ja, aj nam sa stala podobna situacia, ze uz asi po 3 tyzdnoch skoro k niecomu doslo, potom mi v hlave tuklo, ze preboha, co robis si normalna, a potom som to brala trochu s odstupom, lebo som si uvedomila, ze sme isli prilis rychlo..takze cakanie sa vyplati:))prajem vela stastia...pa

monika1234

ahoj, presne co si napisal, tak som robievala s chalanmi ja. A bolo to len preto, ze som s nikym este nespala a na jednej strane som to strasne chcela a na druhej strane som sa bala, ze niesom nejaka skusena a jednoducho v posteli nebudem pre dotycneho dobra.