Keby som bola mužom

Príspevok v téme: Keby som bola mužom
Brabab

Keby som bola mužom život by bol určite ľahší. Keby som bola mužom nemusela by som mať menzes, nemala by som strach že otehotniem, rýchlejšie by som chudla, nemusela by som vláčiť tie dva útvary na mojom hrudníku nazývané prsia. Nemusela by som mať starosti o to ako vyzerám pretože muži si so svojím výzorom veľké problémy nerobia. Ony sa nemusia ani nejako skrášlovať a aj tak vyzerá väčšina výborne. Keď im treba na malú počas nejakej dlhšej cesty tak si hocikde zastavia len vytiahnu a vykonajú potrebu a ďalšia vec že majú vyššie platy. Kiežby som mohla byť aspoň na chvílu chlap a všetky malicherné starosti len tak hádzať za hlavu. Závidím vám chlapi budte radi že nie ste ženy. A ja niekedy aj pochybujem či vôbec má zmysel byť ženou. Všetky tie šlapky ktoré svojím správaním špinia toto pohlavie. Hanbím sa za ne. Ak existuje druhý život tak ho chcem prežit jedine ako muž alebo ako vták ktorý si slobodne lieta kam chce.

Sammmy

"keby chcete zeny normalnych muzov, tj. "nudnych" a nie partyboys a beachboys, tak si zijete na takej urovni, akej len chcete.. a nemate potom zivot tazky"
Tak mi prosim ta povedz, aku zenu priemerne vyhladavaju muzi? Urcite je to presny opak tohto opisu. ale prosim ta :-)))len vidno, co narobi fyzicka sila. ;-)

Sammmy

momo26 a ty chces nudnu partnerku?
nemyslim ze je to otazka pohlavia. Castokrat su to prave muzi co analyzuju cloveka podla vzhladu. Aby ich potomstvo bolo "pekne". Zeny zas vyberaju niekoho, aby o ich potomstvo "bolo zabezpecene."
To je tazko povedat. Ako otazka, ze co bolo skor, sliepka alebo vajce? Ci zena sa zacala ponukat muzom ako prva, alebo muz dal jasne najavo, ze ma zena vyzerat a posluchat, kedze je fyzicky slabsia.

momo26

keby chcete zeny normalnych muzov, tj. "nudnych" a nie partyboys a beachboys, tak si zijete na takej urovni, akej len chcete.. a nemate potom zivot tazky ;)
ale vy stoj co stoj cchete alfa samcov, tak prosim, zite si podradne submisivne zivoty subiek.

Sammmy

vivie pravda je presna taka, ako to tu už bolo povedane. Ženy boli považovane za niečo menejcenné a nemali prístup ku vzdelaniu, častokrat nemali pravo povedat svoj nazor. Naozaj to zeny maju tazsie. To vie kazdy, aspon v podvedomi. Ale nemala by si sa hanbit za to, že si ženou. Ked si zobereš, v akych katastrofalnych podmienkach ženy žili, za čo boli považovane a kolko ROKOV, to nie je otazka jednej doby, ale tisice rokov, dokonca aj teraz niekde citim ze su muzi povazovany za nieco viac. Hlavne v praci. Pri narodeni dietata, vsetci chcu syna. (Zachovanie rodu, fyzicka sila, toto nam este zostalo)(Vascina) Zeny nemali cas menit svet vynalezmi, najprv sa museli vzopriet a ukazat svetu, ze su rovnocenne a bojovat za to. A to sa podarilo a bola to naozaj namahava praca, presvedcit vacsinu o opaku. To vyzaduje vela rozumu, sily. Este stale si myslis, ze zeny su menej rozumne? Ani si nevies predstavit, kolko vie zena vydrzat, psychicky. Bojovat napr. o svoje deti (A NIKDY TO NEVZDAT) emocionalne je zena velmi, velmi silna, dovolim si povedat tak, ako fyzicky silny je muz.Amen . :)

jedulka

vivie, myslíš to upřimně a toho si vážím.Nicméně nemůžu s tebou souhlasit.Podívej, já jsem technicky založená žena, neumím se ani malovat ani chodit v sukni.Ale PC jen co přišli se vším co k tomu patří, mi byli prostě jasný.Web v TXT,Sítařina,hardware, systémy, práce v programech, upgrade PC,záchrana ztracených dat atd. atp.Máme 21 století.Co si myslíš, jak berou muži ženu v těhle kruzích?Doslova tě nenávidí, nechtějí se s tebou ani bavit a když jim to natřeš v činech, nikdy to neuznají a jseš v kolektivu deseti mužů, nikdo s tebou nepromluví, všichni se tě straní jako bys byla úplná nula.Když už ke mě chodili zákazníci, tak už jen jako k poslední naději a ukazovali mi,kde všude byli a v podstatě ode mne ani nic neočekávali.Vždy jsem svou práci odvedla, mělo by následovat docenění mojí práce, ale né, jen to šlo stále dokola.

vivie

jedulka

ako pokrytecky? vysvetli mi to, lebo tomu nerozumiem..to co som napisala je predsa pravda a ani aj ked zeny boli dlho utlcovane a mali menej moznosti sa vzdelavat, ich miesto bolo jasne urcene v rodine atd..tak sa na to neda vyhovarat..prosim ta ved v napr. v umeleckych cinnostiach sa mohli realizovat a celkovo je to tak nielen v minulosti ale aj v sucasnosti

jedulka

vivie tebe asi moc nebavil dějepis, viď? Protože jinak nechápu jak můžeš takhle promiň za moje slovo,pokrytecky myslet.
mlcaniejniat proč mám pocit, že tě "znám",poradím se zkušenějšíma ....