Mate vyhovujuce pracovne podmienky v praci?

veronika159

najhorsie je ze kazdy zo zamestnavatelov je mudry ako radio a hra sa na dolezuiteho ale aby nieco robil alebo konal tak to nie. odpoved je ze ak sa ti nepaci mozes odist a na tvoje miesto cakaju dalsi 5 ludia. proste je to strasne nemame ako bojovat aby sme pracovali v ludskych podmienkach. ked sa neda napr spravit klima tak nech sa postaraju o inu kompenzaciu napr zadarmo voda castejsie pauzy alebo skor pustat domov. ale proste tu len kazdy drz hubu a krok rob trzby bud mily usmievavy a sed pri pc bez pohnutia. ale im vobec nedochadzaju veci. my mame v obchode vsetko pokazene kremy make upy vsetko je na vracanie. ked uz im nejde o nas ako o ludi co tam robia 8-12 hodin tak nech si aspon uvedomia ze sa im kazi tovar a potom ho nikto nekupi.

Lulita

veronika - tak to sme dve, idem aj dnes poslat nejake ziadosti, povedala som si, ze od jesene musim mat nejaku normalnu pracu

Lulita

slnovrat - aj ja si kupujem vodu, na zachode tecie taka mútna, nechcem odtial, uz som ju skusala, ale je nepaci sa mi, kedysi boli boxy s vodou, ale zrusili to, ze nam ma stacit ta z wc, takze aj teraz som si bola kupit vodu na zajtra, v praci nutne potrebujem zosit, cez týžden vypisem 2 pero, je to obrovska firma, ale nic nam nezabezpeci, hanba im, vsetko si musime sami kupovat a ten teror tam, nonsens, ludia davaju vypovede ako na pase, nema kto robit, tak tým viac prace mame no zosalenia, tí co to tam este trpime

veronika159

nemame. robim v obchode kde 4 roky nefunguje klima. na obchode mame 30 stupnov a nemame ani okno kde by bol privod kyslika. nemame zabezpecenu vodu a odpoved je: v kupelni mate umyvadlo. kde tecie studena voda az po 2 minutach vytecenia ,,starej" vody. robim v parfumerke cize samy smrad z parfemov vone sa striedaju je to na nevydrzanie. najhorsie je ze nikto s tym nic nerobi nikto si neotvori usta a ked sa ozvem ja vsetci zazeraju co im do toho hovorim. robim v cr takze tu tiez si kazdy robi zo zamestnavatelov co chce. je mi na odpadnutie stale ma boli hlava a toci sa mi zohnem sa a musim sa chytit police lebo mi je na odpadnutie. proste ja som napalena na cely ten ich system a priblble odpovede na vsetko. som tam dva mesiace v tejto praci ale potrebujem cim skor odist lebo je to tam strasne

slnovrat

Chceš povedať že celý deň nepijes ? Nemáš vodu tam kde sedis? Myslim kúpenu. Mňa rozčuľuje ze denne miniem euro na vodu, hoci by to mal zabezpečiť zamestnavatel.

Lulita

slnovrat - ani my nemame vodu v praci, ja nemam cas sa ani napit, lebo povolenen mam vstat od pc len 2 x do dna a o hourcave ani nevravim, je mi tam slabo :( ale tak ucty treba platit, kolko krat mam na male, ze dam vypoved, ale kam pojdem :(