Priznaky menstruacie ale ona nikde

Príspevok v téme: Priznaky menstruacie ale ona nikde
zuzka.zahr.

Mam 23 rokov a posledne mesiace som zila v tropickych oblastiach- od maja udreli neskutocne teploty a mne prestalo chutit jest a zacala som chudnut. Menstruacia mi aj napriek mojej velmi nizkej vahe vzdy prisla, avsak tento vikend som ju mala dostat a nic. Bolia ma prsia, bola som aj dost nafuknuta. dokonca som mala aj krce v bruchu, tak som si myslela ze uz uz avsak stale mi neprisla menstruacia. Pohl. styk som mala naposledy v aprili. Pred 3 tyzdnami som sa maznala s priatelom ale k pohl. styku nedoslo ak neratam dotykanie sa a oralny sex. Bojim sa ze to nejedenie a teploty mi riadne dokafrali apetit, kedze sa musim dokopat aby som vobec nieco zjedla a potom mam pocit tazkosti na zaludku... A hned nato myslim, ze boze je mi zle z jedla, co ak som nejako otehotnela? Viem, je to sprostost, ale psychike nerozkazete...a to surfovanie po internete tiez nepomoze kedze kazdy priznak co mam hned skoci na moznosti byt v tom.... Mate nejake rady baby? Vecer skusam cervene vino....tak uvidime...