Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výška

Hasak

Kylie minogue 152cm
Nicole richie 152cm
Geri halliwell 154cm
Eva longoria 154cm
Reese winterspopon 155cm
shakira 155cm
Sestry Olsenove 155cm
Ešte stále máš komplexy ? 156cm je pre ženu normalka. Moja frajerka ma 153cm, bývalá ma 156cm. Mne také vyhovuju. Nerieš ko....y dievča.

Sall

Maoam V tom pripade je to vsetko ok. :-D
pandorica Hm...Napoleon a Madonna...celkom slušní reprezentanti nizkych ludi :-))
Mimulus TY by si si nerobil starosti alebo JA by som si nemala robit starosti? To je dost dolezite. :)

pandorica

Presne ako povedala Maoam, je to úplne jedno, topánky nos aké len chcceš.Mne je to tiež jedno, kľudne si dám aj 10cm opätky, a že trčím z davu?A nech, aspoň ma je vidieť.:D Mimochodom jedna moja teta má 152cm.Aj Madonna a aj Napoleon mal niečo cez 150cm, takže v pohode.

Maoam

cau, 163cm je pre zenu priemerna stredna vyska, si na hranici (oficialne sa uvadza od 164cm)

prosimta, je to uplne OK, kedze si zena, nevidim v tom absolutne ziadny problem, aj podpätky mozes nosit, ake zvladnes :D a mnohi muzi letia vyslovene na nizsie alebo stredne vysoke zeny

akceptuj sa taka, aka si :-))

Sall

pandorica len som zvedava ako to vidia ostatni ludia. A ci by som s tym vlastne mala nieco robit - ak je to prilis malo cm, myslim co sa tyka topanok, oblecenia, ci sa s tym da nieco spravit. Alebo je to dostatocna vyska a nemusim s tym robit vobec nic.:)No rast uz nebudem tak sa aspon informujem.

pandorica

No pre mňa si veľmi nízka, ja som taká žirafa mám 178cm, ale to je určite subjektívne, ale prečo ťa to vlastne zaujíma?