Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

kamoska_

pozri, ako som napisala, volba je vzdy len na tebe a ak sa rozhodnes hrabat sa von, tak pre to spravis prve-posledne, ale to rozhodnutie za teba nik iny nespravi. a ak sa sa jedna o ten druhy level s milovanymi ludmi, tak ver, ze tam to pojde prirodzene a neverim tomu, ze by ta to mohlo stiahnut dole.

kamoska_

:) iste.. skutocne dno je pre nas to nase dno, ale skutocna bolest je pre nas zvacsa bolest druheho a myslim, ze napriklad aj toto poznanie nas vie odrazit od nasho pomyselneho dna, aj ked si myslime, ze uz sme zahrabani hlboko v hovne. lebo pre seba nemame taku silu bojovat ako pre/za milovanych.

kamoska_

Mimulus, ja si napriklad nemyslim, ze hranice dna ma kazdy inde, podla mna je len jedno absolutne dno/beznadej/zufalstvo, ale to, ako to kazdy vnima je druha vec a velice individualna..

kamoska_

najlahsia volba myslim v tom zmysle, ze sa tomu nepostavis tvarou v tvar a vyriesis svoju situaciu, ale zutekas. ano, musis prekonat pud sebazachovy, ale moze to byt len silne odhodlanie - jeden skok, par liekov atd. a som presvedcena o tom, ze kto ma gule na takyto krok, mal by ich aj na vyriesenie svojej situacie, len sa rozhodol pre jednoduchsiu z moznosti.