Mam problem so zaludkom

Príspevok v téme: Mam problem so zaludkom
juliana

ahoj mam problem zo zaludkom.Trpim bulimiou uz par mesiacov uz s tym ako tak prestavam,len obcas ma to chyti, ale tento problem nechcem teraz riesit.Mam zapal zaludka a vracanie a prejedanie mi urcite k tomu este pridalo stale mam v zaludku krce a zle sa citim...zacali sa mi robit vyrazky a celkovo mam pocit ze by bolo treba precistit cele telo...poradte mi prosim nejaky pripravok, alebo kludne aj nejaky domaci recept na precistenie tela,alebo aj nejaku stravu hoci co co by mi pomohlo. Dakujem za rady ale najradsej prijmem rady od niekoho,kto to ma odskusane na sebe, alebo sa tomu fakt rozumie...

Kiko999

Dobrý deň mám problém zo žalúdkom a mam ešte jednu vec co ktomu chcem dodať vôbec to nechápem a chcem nato odpoveď stále utekávam na pohotovosť začo to pred mesiacom vtedy som ešte ani ne pociťoval bolesti brucha a ni nič také len nervozitu a dnes sa cítim horšie cítim také cudne bolesti niekedy pálenie ale najviac co ma trápi je to ze mam všetko dobré zo tlakom aj krvi mi nič ne našli a to je ten problém že nič nemám zo tlakom a predsa sa cítim na odpadnutie prosím vás poraďte mi s čoho to môže bit keď mi nič iné ne našli :( prečo sa cítim na odpadnutie keď mám len žalúdokove problémy?

Kiko999

Dobrý deň mám problém zo žalúdkom a mam ešte jednu vec co ktomu chcem dodať vôbec to nechápem a chcem nato odpoveď stále utekávam na pohotovosť začo to pred mesiacom vtedy som ešte ani ne pociťoval bolesti brucha a ni nič také len nervozitu a dnes sa cítim horšie cítim také cudne bolesti niekedy pálenie ale najviac co ma trápi je to ze mam všetko dobré zo tlakom aj krvi mi nič ne našli a to je ten problém že nič nemám zo tlakom a predsa sa cítim na odpadnutie prosím vás poraďte mi s čoho to môže bit keď mi nič iné ne našli :( prečo sa cítim na odpadnutie keď mám len žalúdokove problémy?

MOKE

Problém so žalúdkom treba riešiť komplexne:
Treba naštartovať tvorbu tráviacich enzýmov,tvorbu žlče,peeling čriev-kvôli imunitnému systému, pravidelné vylučovanie, detoxikáciu pečene vyčistiť krv a vaše problémy sú minulosťou. Robí sa to pomocou pestreca mariánskeho-drveného na stránke pestrec.sk sú informácie a aj vám poradia a vysvetlia ako čo najrýchlejšie sa z týchto problémov vymotať.Stačí keď im napíšete oni sú ochotní a aj rozumejú tomu čo robia.

fionka666666

naan poslal by si mi mail a poradil aj mne,mam presne to iste....a ty juliana k tom vsetkemu mam este aj hrozne bolesti pri vyprzadnovani...jednoíducho lenive creva,,,chcem ist inemu lekarovi,,,len nie aby bol drahy!

juca7

Dobry den ja by som sa chcela opytat ja mam taky problem ze ked nieco zjem to je jedno ci rano alebo vecer ide mi to hore este aj po 3 chodinach ako som to zjedla a mam strasnu nadvahu ale vsetko sa to zacalo az po porode ! ale ako som si vsimla aj ked drzim dietu proste skoro nic nejem tak aj tak mi to ide hore prv som si myslela ze to mam z prejedania ale to vobec nie je tak ja si uz neviem dat rady dakujem ze odpoved a najlepsie ked mi poradite na moj email juca7@post.sk dakujem velmi pekne!

RNG

max, daj si skontrolovat , ci nemas helikobakter. Test je jednoduchy.
Ak ti zistia helikobakter, vyliec si ho. Alebo Ti lekar predpise kombinaciu antibiotik a bizmutoveho preparatu, alebo ber kombinaciu prirodzenych antimikrobialnych prostriedkov plus zinok. Zinok je dobry na imunitu plus zinkove iony su silne baktericidne.Viac, ako bismut.
Na ukludnenie zaludku a regeneraciu poskodenych stien je dobry DGL(vytazok zo sladkeho drievka, cesky lekorice). Treba 2 tabletky pozut 20 minut pred jedlom

max

Ahoj, mam problem so zaludkom. Neviem ci mam helikobaktera alebo inu haved, ale nepocitujem nijake napinanie, palenie zahy ci extra nechut do jedla. Skor su to krce, ktore prestanu do cca 1/2 hodiny co nieco zjem. Clovek by si povedal, ze je to od hladu, ale to si nemyslim niekedy to zacne aj po jedle cca 3 - 4 hodinach, v noci to uz zacina byt pravidelne. Co to je? Vredy? Nechce sa mi verit, ze som stale hladny :?