Preco (ne)zit?

sante.

Môže byť! Ja som si myslela, že je to také, vieš, nedokonalé, nedotiahnuté, ale zasa môže to byť presne naopak, a my sme už vopred odsúdení k samozáhube.
:D

Sejla

Sante, no veď toto, tá "inteligencia" je tu ako piate koleso na voze, alebo žeby nie? Možno tá je tu na to, aby to všetko postupne zničila a mohlo by sa začať odznova od jednobunkovcov, ktoré to tu ako jediné prežijú .. A to bude ďalšia story.

sante.

Sejla :) Myslím, že pôvodný úmysel bol vytvorenie mrte druhov a foriem života, ktoré by si spolu žili, povedzme v symbióze :D a keby to niekto domyslel a dotiahol do konca, tak by zariadil, aby to boli len primitívne formy života (?) a nešlo by sa ďalej za homo habilis :))
a dôvod? len tak.

_meno

ahoj violino
ja osobne sa snazim zlepsovat sa po fyzickej psychickej stranke

ked budem mat dost nahromadeneho kapitalu rad by som sa prestahoval do usa kde vytvorim velku rodinu, ktorej vsetku svoju mudrost predam a budem sa o nu starat. ako starky (hlava celej big family) budem spokojne sediet a pozerat na veliku rodinu, aki su vsetci silni, nebojacni a stastni

najvacsie zadostucinenie mi bude prave ich pohlad na mna, ako vela som v zivote dokazal pre nich urobil

pompom

nie kazdy znesie ked veci v zivote ktore boli.pre neho prioritne vysli tak ako to planoval a pracoval na tom.Ked napr muz vymeni svoju zenu za inu ked pride na to muz predsa nemiloval ju tak ako ona jeho ze nebola tak dolwzita pre neho nevedela go pcarit udtzat vediey sa s tym vyrovnat.Ked veci kt boli pre teba dolezite nevysli.Napr zema kt image ju zivil napr pracovala ako modelka dostane cukrovku a priberie na nepoznannie poznaci jej psychiku a zmeni priority ktore mala a ciele predtum myslim presne toto.je zivot.ked veci ciele sa zmenia na ine pod vplyvom necakanych ale zasadnychmien v zivote.Potom niektory sa rozhodnu skoncit so zivotom lebo nechcu akceptovat stav vyrovnat sa s realitou a ist a zit zivot kt by mohli inak s inymi prioritami tak su zbabely a rozhodni sa ho ukincit.Hrdinamu su casto matky kt elia realitu a pre deti a rodinu odlozoa alebo sa rpzlucia s prioritami kt kedysi mali na vecne casy a klafu si uplne ine cuele.