Mam Keratosis Pilaris

brian

Hi,Keratosis Pilaris is very common in the USA. Im a Doctor and would recommend BioMedic from LaRoche Posay. Doctors in Slovakia stop studying after getting their degree, and dont know much when these kind of diseases show up. I hope it will help you all

andrey

Ja to mam ties na rukach, ramenach a zacina sa mi to robyt uz aj na hrudniku. Kozna mi povedala ze mam proste taku plet. hmmm Ja to na sebe nechcem, sa clovek hambi si dat dole tricko :(

sariana

na to, ze je to geneticky podmienene, som prisla aj sama. Ma to moj oco aj moje sestry. My to neriesime, myslela som si, ze je to normalne. Az kozna mi povedala, ze je to diagnoza. Uz dlho som si to nepozerala - mam to na zadnej strane ramien a s prekvapenim zistujem, ze sa mi to podstatne zlepsilo :) Ale to bude tym, ze som sa zacala zdravo stravovat...

kvietka

ahojte.keratosis pilaris mam od mala,najskor som ju mala na licach,teraz na rukach,nohach,zadku. je to velmi neprijemne a tiez ma to stve.kozna,ku ktorej som chodila to absolutne neriesila,tak ako tu uz ktosi pisal,predpisala mi excipial lipolotio,ale ten mi tak "premastil" pokozku,ze nemohla dychat a robili sa mi z toho vyrazky ineho druhu. kerasal som tiez pouzivala,nastalo minimalne zlepsenie,ale pokozka sa mi zase nesmierne vysusila napriek pouzivaniu extrahydratacnych telovych kremov..tak ja uz tiez neviem co s tym..

dagi

ahojte dievcata, aj ja mam keratosis pilaris uz straaasne ale to viem iba kratko. moja kozna lekarka pred rokmi skusila vsetko a stav sa vlastne nikdy nezlepsil. iba ked som sa opalila na dovolenke. robila som taky svoj osobny prieskum, lebo uz ma tie bodky na rukach uz fakt dozrali a nasla som jednu pani v amerika co trpela dlhe roky a pomohlo jej jedine vysetrenie u naturopata. zistili jej senzitivitu (NIE ALERGIU!!!) na jedlo a odkedy si dava pozor aby nejedla co nema, stav sa uzasne zlepsil. dalej doporucuje kokosovy olej (dostanete v Bio obchode. takze ja idem skusat a aj vam drzim palce.

agina

treba sa vyhybat nohaviciam a hlavne rifliam, tie maju taketo gombicky, alebo ich treba z vnutornej strany prellepovat, aby sa nedotykali priamo tela.

pjetruss

ach no jasne to co mam ja to je na bruchu...a ¨to je taa alergia na nikel... hmm.....
to na rukach mam sem - tam tiez ale to len ked som si holila ruky..uz som prestala takze ...sa mi to viac nerobi...hh

dead_ angel

no ja to mam na nohach aj na rukach :((...mam 19, ale podla mna to nie je alergia na nikel...moja sestra ma alergiu na nikel a tiez mala vyrazky na bruchu od zipsu a tak, ale to boli ine vyrazky...ja mam take cervene bodky..to nie su vyrazky, ale take akoby zapalene miesta tak kde mi rastu chlpky :(

pjetruss

no tak to druhe ten Exicipal... to je telové mlécko to som mala no neviem je to take na suchu pokozku..ako som tak ted citala na nete, tak fakt je to alergia na nikel..a ty to mas kde na tele, hm?? no snad sa toho skoro zbavime.. kozni lekari tiez nevedia co uz povedat, sakris... a kolko mas rokov ak mozem vediet??