Domyslavost

Príspevok v téme: Domyslavost
mumanama

Povedzte jak moze byt nieco tak domyslavy? Najprv vas ignoruje, sere na vas a ked napisete ze fajn nebudem sa kvoli nemu trapit a radsej mu nebudem pisat tak zrazu ked to plnim, zrazu ma cas pisat a vymyslat ako ma trapi svedomie ako s niekym som atd. Blbosti uz sa niektori chlapi aspon raz spamatajte a rozhodnite sa co vlastne chcete...

mumanama

Ano lebo som momentalne v zahranici a zrejme si uziva to ze cakam jak p.. Co napise, ako sa ma atd ale vidno ze s tym debilom nema zmysel uz dalej nieco riesit. Vadi mu ked mu napisem, vadi mu ked ho mam v pazi ale akonahle dojdem na slovensko uz mi bude liezt za ritou.

Krompac

Neriesit takych ludi co si obcas spomenu je to spekulant najprv nic potom zrazu zisti ze sa moze vyrozpravat vsetko podla neho on hej druha strana je takze neriesit uz len na zaciatku vidno ze pise ako jemu pasuje ak niekto neodola ma chudaka

poPotvorka

aha ,tak toto je teda vazne ..... on proste potrebuje mat vsetko pod kontrolou a "potahuje" za motuz ,tak ako to jemu vyhovuje
ty si s nim v kontakte len cez net ,ci ?
ja mam taku povahu ,ze kto mi sympaticky nie je ,podla mojho spravania si to uvedomuje ...... no zatial mam len sympatakov v mojej "schranke" :))

mumanama

Ked mam problemy a nechcem toho druheho do nich zatahovat tak mu sem tam teda napisem nieco normalne a fajn ale nie napisat spamataj sa a neotravuj, napis ked nieco normalne a ked teda fajn napisem nieco normalne tak povie mam to v p.. Neozve sa pol dna mna to prestane bavit, prestanem mu pisat uplne a zrazu sa roztrhne vrece so spravami od neho ze sa s niekym zamotavam, koketujem, trapi ma svedomie preto mu nepisem? To fakt potom neviem ake problemy musi mat tentl clovek.

Mimulus

Ten človek môže mať oveľa väčšie problémy ako sú komplexy alebo domýšľavosť. A možno ťa nechce do nich zaťahovať.