Je 15 rokov malo na diskotéky?

Príspevok v téme: Je 15 rokov malo na diskotéky?
medulienkaaa

Ahojte :) som dievča mam 15 rokov..myslim si, že ma moja mama ešte stale vnima ako dieťa. Ja viem že dieťa som, ale v 15-tich rokoch baby v mojom veku už tužia spoznavať nove veci a pod. Myslite si, že v mojom veku je normalne pustiť dieťa na nejaku diskoteku? Pochadzam z dediny, takže tie "diskoteky" su take kľudnejšie. DOsť veľa veci mi obmedzuje pretože som ešte mlada. Terat nastupujem na strednú tak si myslim že už mam na to vek.čo si o tom ako rodičia myslíte vy? :)

o.m.g♥♥♥

Ahoj ja mam 27 rokov a na discoteke som bola len raz nieze by my to rodicia zakazovali ale ja som nemala zaujem.
Ja v 15 som ani nevedela co je to discoteka ale dnes je to uz ine a pustaju 15 rocnych na disco ?

Hannka

Ahoj :) Tak ti poviem, ja mam 17 a na diskoteke som este nebola, teda ocitla som sa tam 1x + par tych "dedinskych" oslav. A zistila som, ze to nie je nic pre mna, takze uz ich nevyhladavam. Cize sa najdu ludia, ktory nechodia ani v takomto veku. Poznam ich zopar takych este okrem mn.a. Ale u teba to moze byt naopak, ked chces, urcite to skus aj v tych 15tich, dnes tam naozaj chodia aj ovela mladsie rocniky ktore by tam nemali co robit. Mama by ti to nemala zakazovat, teda ak uz mas 15 (obciansky)lebo sa moze stat, ze sa v tebe nahromadi ten hnev a spravis ovela horsiu kravinu. :) Ale zas ti musi verit a ty ju nemozes sklamat, (neopi sa, prid nacas) tak sa spolocne dohodnete. A davaj si pozor, chod s partiou a niekde, kde to maju kamarati uz okukane alebo to poznaju. Prijemnu zabavu.